اپلیکیشن عمو فود

اپلیکیشن های اندروید و IOS امروزه یکی از ابزار های نوین برای معرفی و شرح خدمات یک شرکت یا مجموعه می باشد. شرکت بهپردازان با کمک کارشناسان مجرب خود توانسته این امکان را برای مشتریان خود فراهم کند که اپلیکیشن موبایلی را متناسب با سلیقه ی مشتری طراحی کرده و قبل از مرحله ی استفاده با تست هایی همه جانبه اپلیکیشن بی نقصی را به مشتری ارائه کند. با توجه به توسعه گوشی های هوشمند برای حضور در بازارهای نوین لزوم طراحی اپلیکیشن موبایل در جهت کسب سهم بیشتری از بازار احساس میشود. همواره جذب بازدیدکننده بیشتر وپیشی گرفتن از رقبا ودرنهایت برندسازی درتجارت الکترونیک حائز اهمیت بوده است.

 

اپلیکیشن رستوران چیست

بیش از ۱۵۰۰۰ رستوران از طریق طراحی اپ رستوران برای نمایش منو و پیگیری سفارشات خود استفاده می کنند و با ارائه پیشنهادات به مشتریان اجازه می دهند تا غذای مورد نظر خود را سفارش داده یا رزرو کنند. درون این اپلیکیشن ها می توان گزینه هایی همچون سیستم تحویل درب منزل را برای مناطقی که تحت پوشش هستند قرار داد، تا مشتریان بتوانند به سادگی سفارشات خود را بدون دردسر انجام داده و پرداخت های ایمن را با کارت های اعتباری انجام دهند.

با کمک این اپلیکیشن صاحبان رستوران ها می توانند منوی غذای خود را به همراه جزئیات ارائه دهند تا مشتریان نمای کلی و لیست منو را جهت سفارش دریافت کنند. با کمک این اپلیکیشن افراد می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن سفارشات خود را انجام دهند.

 

 

شرکت طراحی سایت بهپردازان نمادآتیه از سال ۹۵ اقدام به راه اندازی دپارتمان برنامه نویسی موبایل بر بستر پلتفرم های نیتیو اندروید و آی او اس نموده است. ما آماده ایم تا نیازهای شما را تحلیل و اپلیکیشن های مناسب وکاربر پسند وبروز دنیابراساس کراس پلتفرم ویا نیتیو با توجه به نیاز کسب و کار شما را طراحی وتولید نماییم. پشتیبانی رایگان ۶ ماهه برای تمامی مشتریان بهپردازان نمادآتیه هدیه ما به شماست.

شرکت طراحی سایت بهپردازان