اپلیکیشن صبا درمان

اپلیکیشن های اندروید و IOS امروزه یکی از ابزار های نوین برای معرفی و شرح خدمات یک شرکت یا مجموعه می باشد. شرکت بهپردازان با کمک کارشناسان مجرب خود توانسته این امکان را برای مشتریان خود فراهم کند که اپلیکیشن موبایلی را متناسب با سلیقه ی مشتری طراحی کرده و قبل از مرحله ی استفاده با تست هایی همه جانبه اپلیکیشن بی نقصی را به مشتری ارائه کند. با توجه به توسعه گوشی های هوشمند برای حضور در بازارهای نوین لزوم طراحی اپلیکیشن موبایل در جهت کسب سهم بیشتری از بازار احساس میشود. همواره جذب بازدیدکننده بیشتر وپیشی گرفتن از رقبا ودرنهایت برندسازی درتجارت الکترونیک حائز اهمیت بوده است.

 

چگونگی طراحی اپلیکیشن پزشکی

اگر می­خواهید اپلیکیشن شما تعداد کاربران بالایی جذب کند باید جوانب را بسنجید و تحقیقات کامل در این باره انجام دهید. توجه به موارد زیر برای شروع طراحی اپلیکیشن پزشکی، لازم است.

 

تصمیم گیری درباره مدل طراحی اپلیکیشن پزشکی

قبل از طراحی و توسعه، باید در نظر بگیرید که ایده شما در فضای سلامت الکترونیکی مناسب است یا خیر. به لیست ویژگی­هایی که می­توانید در اپلیکیشن پزشکی خود داشته باشید، نگاه کنید:

  • ربات های تشخیص بیماری
  • هشدارهای پزشکی و دارویی
  • قابلیت تبدیل متن به صدا
  • یافتن موقعیت جغرافیایی
  •  

شرکت طراحی سایت بهپردازان نمادآتیه از سال ۹۵ اقدام به راه اندازی دپارتمان برنامه نویسی موبایل بر بستر پلتفرم های نیتیو اندروید و آی او اس نموده است. ما آماده ایم تا نیازهای شما را تحلیل و اپلیکیشن های مناسب وکاربر پسند وبروز دنیابراساس کراس پلتفرم ویا نیتیو با توجه به نیاز کسب و کار شما را طراحی وتولید نماییم. پشتیبانی رایگان ۶ ماهه برای تمامی مشتریان بهپردازان نمادآتیه هدیه ما به شماست.

شرکت طراحی سایت بهپردازان