طراحی سایت فروشگاهی خلیفه شاپ

طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی فروشگاه اینترنتی چگونه است؟

به سایتی که کالا یا خدمات خود را از طریق سایت و اینترنت عرضه می کند را فروشگاه اینترنتی گفته می شود ، در واقع سایت فروشگاهی به عنوان ویترینی برای کالا یا خدمات است.

 

طراحی سایت فروشگاهی خلیفه شاپ فعالیت خود در سال ۱۳۹۰ با پخش لوازم آشپزخانه به مغازه های حومه شهرها و شهرستان های کوچک شروع کرد با توجه به تجاربی که در این سال ها از فروش اجناس و ارتباطی که با فروشندگان مختلف داشته به این نتیجه رسیدیم که مشتری هایی که قصد خرید لوازم آشپزخانه دارند براحتی نمی توانند دقیقا محصولی را بخرند که نیاز دارند/بخاطر اینکه وقت زیادی از فروشنده نگیرند یا وقت اضافه برای گذراندن در بازار های مختلفی را ندارندمجبور میشوند سریع خرید کنند و در بعضی مواقع خریدی که انجام داده اند اصلا آن چیزی نبوده که انتظار داشتند.

 

طراحی سایت فروشگاهی خلیفه شاپ توسط کارشناسان با تجربه بهپردازان تجزیه وتحلیل شده وبا توانایی بالای برنامه نویسان شرکت طراحی سایت بهپردازان به مرحله ی نهایی واستفاده رسیده با بازدید از نمونه سایت های طراحی شده به سابقه ی درخشان شرکت بهپردازان پی ببرید. نمونه سایت های که توسط شرکت طراحی سایت بهپردازان طراحی شده است را از لینک های بالا مشاهده نمایید.

 

 سئو کلمات کلیدی خلیفه شاپ: فروشگاه قاشق چنگال- سرویس قاشق چنگال هفت رنگ- سرویس قاشق چنگال طلایی- سرویس قاشق چنگال نیکولمن

آقای خلیفه ای - خلیفه شاپ
آقای خلیفه ای - خلیفه شاپ

من طبق تحقیقاتی که درباره طراحی سایت کردم طراحی سایت بهپردازان رو دیدم به خاطر توضیحات خوبی که نوشته بودن من جذب شدم که برم شرکت طراحی سایت بهپردازان , با مهندس ملایی صحبت کردم مدیر فروش این شرکت و طبق توضیحاتی که درباره طراحی سایت به من دادن قرارداد رو باهاشون بستم و قرار شد طی یک مدتی که با هم توافق کردیم تحویل بدن سایت رو و خوشبختانه به حرفشون عمل کردن. و تا به امروز که نزدیک به یکسال شده من راضی هستم انشاالله که از این به بعد هم به همین صورت باشه

شرکت طراحی سایت بهپردازان