دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

امروزه طراحی سایت یکی از بهترین روش های تبلیغ در اینترنت برای کسب و کار می باشد اما هر چقدر ظاهر سایت جذاب و حرفه ای باشد بدون داشتن استراتژی و برنامه ریزی و عدم استفاده از ابزارهای دیجیتال بازدید از سایت و تبدیل به مشتری صورت نمی گیرد و هزینه طراحی سایت شما برای راه اندازی کسب و کار آنلاین به هدر رفته است. دنیای دیجیتال مارکتینگ واقعاً گسترده است. از اصول اولیه بازاریابی دیجیتال که پایه فروش اینترنتی است شروع می‌شود تا لحظه‌ای که فروش میلیونی خود را رصد می‌کنید.

ابزارهای نظیر گوگل آنالیتیکس، ادوردز، تبلیغات بنری و کلیکی دیجیتال، اپ مارکتینیگ، گیم مارکتینگ، ویدیو مارکتینگ، ایمیل مارکتینگ و سوشال مارکتینگ و تحلیل آن، موشن گرافیک، سئو، آنالیز و تحلیل داده، ارسال پوش نوتیفیکیشن، انتشار رپورتاژ آگهی، چت آنلاین وغیره از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ محسوب میشود.

مهمترین خدمات دیحیتال مارکتینگ شرکت طراحی سایت بهپردازان
سئو
رپورتاژ آگهی
بازاریابی محتوایی
ادوردز
تبلیغات کلیکی
مدیریت پیج اینستاگرام
دیجیتال مارکتینگ
سئو

برای گرفتن ورودی از موتور های جستجو نیاز به تحلیل نوع کسب و کار،تعریف کلمات کلیدی با توجه به خدمات سایت و ارتقاء سطح سئو سایت می باشد و بعد از آن شروع برای رقابت با رقبا که حاضرند مبالغ بالایی جهت قرار گرفتن در رتبه اول گوگل پرداخت کنند.


خدمات سئو شرکت طراحی سایت بهپردازان
مجموعه فعالیتهایی که شرکت بهپردزان جهت بهبود جایگاه سایت در نتایج جستجو انجام می دهد به طور کلی به شش دسته تقسیم می شود:
۱ - سئو تکنیکال
۲ – استراتژی سئو
۳ - لینک سازی
۴ - لوکال سئو
۵ - آنالیز و مشاوره
۶ - فرآیند انجام سئو

شرکت طراحی سایت بهپردازان با تیمی مجرب و متخصص در زمینه ی سئو و بهینه سازی موتور های جست و جو آماده ی ارائه ی خدماتی اعم از ارتقاء رتبه در موتورهای جست و جو ، افزایش بازدید و سایر خدمات مربوط به ارتقای اعتبار وب سایت در موتورجست و جوی گوگل را به مشتریان خود می باشد. فرآیند انجام سئو در ابتدا با بهینه سازی کدها و استانداردهای سئو شروع می شود و بعد از آن ایندکس صفحات در گوگل آغاز می شود و با انجام فرآیند سئو با گذشت چند ماه نتایج جستجو بهبود میابد.

 

رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی انتشار مقاله مربوط به سایت شما در سایت های معتبر می باشد که با انجام آن امکان تعریف محتوا همراه با لینک سایت خود را به شما می دهد . رپورتاژ آگهی در سایت های دیگر یکی از بهترین راه ها برای بهره بردن از اعتبار رسانه های معتبر و لینک سازی صحیح برای وب سایت شما می باشد. با انجام رپورتاژ آگهی به صورت ماهانه و برنامه ریزی شده رتبه سایت شما افزایش یافته و در بهبود جایگاه شما در نتایج گوگل موثر خواهد بود.

 

تولید محتوا

با توجه به بروزرسانی الگوریتم های گوگل و اهمیت زیاد گوگل به محتوا -تولید محتوای جدید و مفید تاثیر بسیار زیادی در ارتقا جایگاه وب سایت در صفحات گوگل دارد.هم چنین با بازاریابی محتوایی به صورت مداوم و انتشار آن در وب در صورت پاسخ به نیازهای کاربران می توانید به صورت غیر مستقیم آن ها را به مشتریان خود تبدیل کنید.

 

کمپین ادوردز (تبلیغات در گوگل)

گوگل ادوردز یکی از خدمات گوگل برای هدایت ترافیک و مشتریان مناسب با کسب و کار شما می باشد . برای رشد سریع کسب و کار و دیده شدن در صفحه اول گوگل و کمک به بهبود جایگاه شما در صفحات گوگل استفاده از گوگل ادوردز با استراتژی کمپین های تبلیغاتی بهترین گزینه می باشد. هم چنین با دیدن نحوه سرچ واقعی کاربران با توجه به بیزینس شما در تجزیه و تحلیل داده ها و اصلاح تبلیغات شما کمک می کند. نحوه پرداخت این هزینه به گوگل به ازای هر کلیک با توجه به کلمات کلیدی تعریف شده می باشد.

 

تبلیغات کلیکی

یکی دیگر از راه های تبلیغ در فضای دیجیتال تبلیغات کلیکی می باشد که این اجازه را به شما می دهد تبلیغاتتان را در انواع رسانه ها به صورت بنری نمایش دهید و تنها به ازای هر کلیک کاربر هزینه صورت گیرد.هزینه هر کلیک در این روش بسیار به صرفه است و انجام این تبلیغات موجب آگاهی افراد از برند و خدمات شما می شود.

 

مدیریت پیج اینستاگرام

یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در ایران اینستاگرام می باشد که حدودا 25 میلیون کاربر دارد.برای دریافت نتیجه و فعالیت کسب و کار شما در این فضا و جذب مخاطبین هدف نیاز به مدیریت پیج اینستاگرام به صورت اصولی همراه با استراتژی و برنامه و طراحی گرافیکی حرفه ای می باشد.

 


لطفا جهت تكمیل ثبت درخواست پروژه نرم افزاری - طراحی سایت و تماس كارشناسان ما بر روی دکمه ثبت درخواست كلیك نمایید

شرکت طراحی سایت