جهت تماس با کارشناسان فروش کلیک نمایید
طراحی سایت

موضوع مقاله : نکاتي در طراحي سايت و مديريت آن :

شرح : در اين گفتار نکاتي چند در باب طراحي سايت و مديريت آن در اختيار خوانندگان عزيز قرار داده خواهد شد. هدف از اين گفتار ارتقاء برداشت افراد از سايت، نحوه طراحي و شيوه مديريت آن مي باشد.
مطالب اين گفتار متناوباً به روز رساني خواهد شد و شما خواننده گرامي مي توانيد با مراجعه مجدد به اين صفحه از آن بهره مند شويد.
 
تمام تلاش تان را بر روي وب سايت خودتان متمرکز نکنيد!
 75 درصد تلاشتان بايد بيرون از وب سايت خودتان باشد.
آنچه ديگران درباره شما بگويند اهميت بيشتري از آنچه شما درباره خود ميگوييد دارد.
 
هر کسب و کاري که داشته باشيد، شبکه هاي اجتماعي، وبلاگ ها و تالارهاي گفتگويي هستند که بازار هدف شما وقت خود را در آنجا مي گذراند. در اين اجتماعات مشارکت داشته باشيد و از آنجا به سايت خود راهي باز کنيد.
 
سايت شما بايد يک نقطه تلاقي باشد؛ هرچه اتصال به اين نقطه تلاقي بيشتر باشد، شما بيشتر ديده خواهيد شد.
 
سعي نکنيد به کسي که براي اولين بار سايت شما را مي بيند چيزي بفروشيد.
براي يک کسب و کار کوچک ناشناخته، فروش به يک بازديد کننده از سايت بدون داشتن ارتباط قبلي تقريباً غير ممکن است.

در اکثر موارد يک بازديدکننده بايد در يک بازه زماني چند روزه يا چند هفته اي چندين بار به سايت شما مراجعه کند تا آمادگي خريد را پيدا کند. هر بار که وي سايت را ترک مي کند اين احتمال وجود دارد که ديگر باز نگردد. به جاي وادار کردن وي به خريد غير جذاب، راه بازگشت وي را هموار نماييد.

اولين هدف وب سايت شما بايد تبديل بازديد کنندگان جديد به مشتريان احتمالي باشد؛ نه مشتريان قطعي.

درخواست اصلي شما از بازديدکننده بايد پرسيدن آدرس پست الکترونيکي (Email) وي باشد. يک آدرس پست الکترونيکي بازديدکننده را به مشتري احتمالي تبديل مي کند و به شما امکان پي ريزي ارتباطات بعدي را مي دهد.

اگر ارتباط را برقرار نموده و ذهن وي را اشغال کرده باشيد، در اين صورت وقتي که آمادگي لازم را براي خريد پيدا مي کند، شما اولين گزينه او خواهيد بود. حتي مشتريان احتمالي که از شما خريد نکنند ممکن است معرف شما به ديگران باشند.