کارايي نرم افزار Nero چيست؟

ازمشهورترين نرم افزارهاي رايت CD,DVD مي توان به نرو اشاره کرد، نرم افزاري قدرتمند و کامل با ابزارهاي کافي براي برآورده ساختن خواسته شما

برنامه nero يکي از بهترين و معروف ترين نرم افزارها براي کپي گرفتن از فايل ها يا به عبارتي رايت CDوDVD ميباشد.

از قابليت هاي برجسته نرو، هماهنگي بسيار خوب با سيستم هاي عامل مثل ويندوز و پايدار آن است که به ندرت پيش مي آيد اين نرم افزار دچار مشکل گردد به شرط آنکه درست نصب شود و صحيح از آن استفاده شود.

اين نزم افزار داراي دو نوع است يک nero Smart و nero Express که nero Express بدليل سادگي محيط آن بيشتر مورد استفاده قرار ميگرد.

بعد از نصب نرم افزار و ثبت آن از زير مجموعه نرم افزارهاي ويندوز خود براي ورود در حالت Nero Burning Rom به دنبال مسير ذيل برويد :


Start > programs > Nero > Nero 6 Ultra Edition > Nero Burning ROM

بعد از باز کردن Nero براي اولين بار پنجره New Compilation ظاهر ميگردد که مهمترين پنجره برنامه بوده و شما قادر خواهيد بود از طريق آن نوع فرمتي که ميخواهيد براي رايت استفاده کنيد را انتخاب کنيد . انتخاب نوع فرمت از کادر محاوره اي سفيد رنگ سمت چپ و فشاور دادن دکمه New بالا سمت راست امکان پذير خواهد بود .


رايت سي دي با نرم افزار نرو

ابتدا nero را بر کامپيوتر نصب کرده سپس به منو start رفته و بر روي گزينه All Program کليک و گزينه Nero Express را انتخاب ميکنيم

نرم افزار نرو داراي بخش هاي مختلفي است از جمله:

‏Data:در اين بخش شما ميتوانيد تمام فايل هايي که کاميپوتر هست را ببينيد

Music:در اين بخش فايل هاي آهنگ و موزيک mp3 خود را ببينيد

Video/picture: در اين بخش ميتوانيد فايل هاي تصويري و آلبوم هاي عکس خود را ببينيد

Image: با استفاده از اين قسمت ميتوانيد از CD خود يک عکس يا ايميج بگيريد