هاست پایین

شرکت بهپردازان با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیــت در زمینه IT کشور و کار با بهترین سرورهای خارج از کشور (کانادا) بهترین خدمات هاستینگ خود را یه مشــــتریان خود ارائه می دهد.•  آپ تایم ۹۹ درصدی. • سرویس ویندوز.• فضای نامحدود. • ایمیل نامحدود. • پشتیبانی تامی دیتابیس های رایج. • پشتیبانی ۲۴ ساعته. شرکت بهپردازان بهترین مشاوره های خود را در زمینه نامگذاری دامنه  با توجه به استانداردهای بین المللـی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.دسته بندی انواع هاستینگ • میزبانی وب اشتراکی • نمایندگی میزبانی وب • میزبانی سرور مجازی • میزبانی اختصاصی • فضای میزبانی سرور • میزبانی وب ابری

خدمات گارانتی

این خدمات شامل رفع هر گونه ارور و مشکلی در تحویل نهایی کار است. بدیهیست افزودن امکانات جدید به سایت پشتیبانی سایت منظور می گردد و ارتباطی به گارانتی ندارد، کلیه خدمات ارائه شده بمدت یکسال تحت گارانتی مجموعه میباشد.

خدمات پشتیبانی

اکثر سیستم های مبتنی بر وب بابت اینکه روز افزون ارتقای خود را داشته باشند نیاز به نگهداری دارند، سیستم های فروشگاهی که هر روز با انبوهی از تقاضاهای حوزه کسب و کار رو در رو هستند نیاز به نگهداری دارند، لذا پیشنهاد می گردد کلیه خدمات اضافه حتما تحت نگهداری و پشتیبانی قرار میگیرند.
اهمیت پشتیبانی وب سایت و پروژه های نرم افزاری از تولید پروژه بسیار پر اهمیت خواهد بود.به دلیل گسترش پروژه های نرم افزاری همراه با نیازهای مشتری، مجموعه انتخاب شده باید خود را شریک تجاری کارفرما دانسته و در کنار هم برای ارتقاء وب سایت فعالیت نمایند.

خدمات هاستینگ

خدمات اختصاصی هاستینگ سرور اروپا با پشتیبانی ۲۴ ساعته با سرعت بسیار بالا و بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا در خدمات دهی پیشرو میباشد

آپتایم مهمترین عامل یک سایت میباشد که هاست های ارائه شده در بهپردازان دارای آپتایم ۹۹.۹ درصدی هستند.
استفاده از آخرین تکنولوژی های روز در دیتاسنتر ها برای بک آپ گیری و سرعت بسیار بالاست.
کنترل پنل پلسک بابت مدیریت سایتهای ارائه شده است که بروزترین و معتبرترین کنترل پنل می باشد.دارای کنترل پنل محبوب و امن و حرفه‌ای پلسک Plesk با امکانات کامل.
بهره برداری از دیسک های مدرن آرایه ای RAID جهت جلوگیری از بروز هرگونه خطای دیسک.
استفاده از ابزارهای و ماژولهای امنیتی از جمله فایروال و مدسکیوریتی.
عدم محدودیت منابع سایت های نگهداری شده تا حد امکان بدلیل اختصاصی بودن هاست ها.مزایای میزبانی شرکت بهپردازان

استفاده ازFirewall های سخت افزاری و نرم افزاری به منظور بالا بردن سطح امنيت.
پشتیبان گیری داخلی و خارجی.
استفاده از نرم افزارها و سرویس های به روز و دارای لایسنس معتبر.
استفاده از سریع ترین و پرقدرت ترین سخت افزار موجود برای سرور ها.
سرعت بسیار بالا و بدلیل ترافیک کم و اختصاصی بودن هاست.
پشتیبانی هاست ها توسط کارشناسان مجموعه.
استفاده از شتاب دهنده CLOUD FLARE بابت بهینه سازی لود سایت ها.
سرعت لود بسیار بالا سایتهای پشتیبانی شده در دیتاسنتر.۱- تمامی وب سایت های تحویل شده پس از تحویل به مدت یکسال مورد گارانتی شرکت بهپردازان میباشد.
۲- در صورت تمایل مشتری طی قرارداد مجزا خدمات پشتیبانی ارائه می گردد.
۳- خدمات هاستینگ بصورت فضای اختصاصی در سرورهایی در اروپا و ایران ارائه می گردد.
۴- در صورت بروز هر گونه مشکلاتی که شرکت بهپردازان در رخداد آنها نقش و کم کاستی نداشته باشد مانند موارد فورس مسئولیتی در قبال اطلاعات مشتری ندارد و تمامی تلاش خود را بابت صیانت از اطلاعات مشتریان مینماید .