جهت تماس با کارشناسان فروش کلیک نمایید
طراحی سایت

موضوع مقاله : لگو در طراحي سايت :

شرح :

لگو در طراحي سايت


لگو باعث مي شود که شرکت و برند شما بيشتر شناخته شود.
مانند آرم است  که اگر خلاقانه  با دقت بالا انتخاب شود  تاثير زيادي در سايت دارد .در واقع لگو هايي بيشتر در ذهن مي مانند که خلاقانه باشند و با ديدن آن سايت و محصولات شما را به ياد بيايد و در کل لگو نشان دهنده کسب و کاري است که انجام مي دهيد و همچنين در هويت بصري محصول شما نقش دارد و در تبليغات هم خيلي موثر است.

هدف از طراحي لگو

هدف از طراحي لگو تبليغات و برندسازي است که اين هدف با تغييرات فراوان و بزرگ بر روي لگو از دست مي رود.لوگو بايد متمايز باشد.

چرا به لوگو نياز داريم؟

براي کار حرفه اي و جلب اعتماد مشتريان به يک لوگو نياز داريد تا مشتريان بيشتري با شما کار کنند و به شما اطمينان کنند.

مکان لوگو در سايت


لگو معمولا در سايت در بالا سمت راست قرار مي گيرد معمولا اگر لگوي ساده در طراحي سايت استفاده شود بيشتر جلب توجه مي کند و لگوي ساده بيشتر در خاطر و ذهن مي ماند لگوي انتخابي اگر در مورد حيطه کاري شما باشد و نشان دهنده هدف و توصيف کسب و کار شما باشد انتخاب مناسبي است به طوري که با ديدن لگو مخاطب بتواند پيا کسب و کار شما را درک کند.

انتحاب صحيح رنگ لوگو


رنگ لگو امري ضروري است و بهتر است که 1تا 3  باشد و در طراحي سايت رنگ لگو و پس زمينه خيلي مهم است و موضوع آخر که امري ضروري است بايد لگو را گرافيست طراحي کند.

طراحي تخت لگو چيست؟


در طراحي تخت لوگو از رنگ ها و سايه ها و تکنيک هاي فراوان زياد استفاده نمي شود و ساده و يکدست و خوانا براي کاربران عرضه مي شود.شرکت طراحي سايت بهپردازان با بهترين و حرفه اي ترين  برنامه نويسان و طراحان و سئو کاران  آماده همکاري با شما مي

باشد.

مطالب مرتبط شرکت طراحي سايت  بهپردازان:

طراحي بازاريابي شبکه اي

ساخت مالتي مديا

شرکت نرم افزاري