جهت تماس با کارشناسان فروش کلیک نمایید
طراحی سایت

موضوع مقاله : افزودن بعد شخصيتي در طراحي سايت :

شرح :

افزودن بعد شخصيتي در طراحي سايت


در طراحي سايت بايد فاکتورهايي را به کارببريم تا به موجب آنها بتوان با کاربران و مشتريان ارتباط برقرار کرد. با اين کار در واقع به طراحي سايت، شخصيت سازي را اضافه مي نماييم.


تاثير افزودن بعد شخصيتي در طراحي سايت


با افزودن بعد شخصيتي به طراحي سايت، عواطف بازديدکنندگان را تحت تاثير قرار مي دهيم. که باعث افزايش تعامل فرد با طراحي سايت شما مي شود. يکي از فاکتورهاي مهم در افزودن بعد شخصيتي به طراحي سايت، ساخت زبان بصري است. زبان بصري درطراحي وب سايت در حقيقت به موجب تايپوگرافي وب سايت، رنگ به کار رفته در طراحي سايت، برخي از سبک ها و عناصرطراحي سايت ايجاد مي شود و تاثير بسيار بالايي در طراحي سايت کاربر پسند دارد. افزودن بعد شخصيتي در  طراحي سايت رنگ ها در طراحي سايت نيز تاثير به سزايي در احساسات کاربران خواهد داشت. در اکثر مواقع رنگ ها بيانگر احساسات و ايده هاي ما هستند که در روح بيننده نفوذ مي کنند.


احساس طراحي سايت

طراحي سايت بايد منطبق بر احساسات و نوع کسب و کار باشد. اين امر با اصطلاح "احساس طراحي سايت" مطرح مي شود. براي اين منظور از فاکتورهاي مختلفي نظير رنگ، بافت و غيره استفاده مي شود. بافت نيز بسيار در طراحي سايت ، موثر است و به بعد شخصيتي وب سايت کمک مي کند. بافت وب سايت بايد مفيد و به صورت کارا باشد. گرافيک وب سايت نيز يکي از فاکتورهاي مهم و موثر در افزودن بعد شخصيتي به طراحي سايت است. گرافيک طراحي سايت بايد ساده و همچنين مرتب باشد. در اين صورت کاربر به راحتي و بدون آشفتگي مي تواند مطالب و محتواي مورد نظر خود را از سايت شما بيابد.

احساس مثبت منتقل کنيد


هيچ کس نمي خواهد که کسي با به ياد آوردن برندش حس منفي به او دست بدهد. مگر اين که هدف آن اين باشد. و اما بايد متذکر شويم که براي مثال اسفاده از رنگ هاي شادي آور، آيکون سبز براي سبد خريد، علامت لبخند، لايک،تيک و يا يک پيام تشکر بعد از اجراي عمليات يا تراکنش مي تواند حس خوبي به کاربر از سايت شم بدهد.

شرکت طراحي سايت بهپردازان با بهترين و حرفه اي ترين  برنامه نويسان و طراحان و سئو کاران  آماده همکاري با شما مي

باشد.

مطالب مرتبط شرکت طراحي سايت  بهپردازان:

طراحي بازاريابي شبکه اي

ساخت مالتي مديا

شرکت نرم افزاري