جهت تماس با کارشناسان فروش کلیک نمایید
طراحی سایت

موضوع مقاله : آموزش html همراه با آموزش طراحي سايت :

شرح :

آموزش html همراه با آموزش طراحي سايت


طراحي سايت حرفه اي نسبتا پيچيده است که نيازمند تخصص و آموزش بسيار است. در واقع طراحي سايت مجموعه اي از آموزش هاي مختلف است که بايد براي انجام اصولي طراحي وب سايت آموخته شوند. آموزش html در واقع پايه و اساس اين آموزش ها است و کاربر علاقه مند به آموزش طراحي سايت ابتدا بايد درک درستي از html و کدهاي آن داشته باشد. در واقع آموزش html بايد کاملا همگام با آموزش طراحي سايت باشد تا بتوان طراحي سايت را به صورت اصولي و تخصصي انجام داد. البته لازم به ذکر است که براي يادگيري طراحي وب سايت ، شما نياز به زمان نسبتا زيادي داريد. در واقع يادگيري هر يک از زبان هاي برنامه نويسي پايه به عنوان يک گام در آموزش طراحي سايت مطرح است که مي تواند پيش نياز آموزش هاي بعدي باشد. 

 براي مثال ابتدا بايد html را بياموزيد سپس به آموزش css بپردازيد. تسلط بيشتر بر هر يک از اين زبان هاي برنامه نويسي موجب افزايش تسلط و توان شما در طراحي سايت مي شود. بنابراين بهتر است در يادگيري آنها کوتاهي به خرج ندهيد. مقالات آموزش طراحي سايت مي تواند روشي آسان و کم هزينه براي يادگيري طراحي سايت باشد.

css


css يک زيان برنامه نويسي ظاهري مي باشد. که براي ارائه زيبا تر و قابل فهم تر يک سند کاربرد دارد.و با زبان نشانه گذاري کار مي کند. همچنين به سبک آبشاري کار مي کند،يعني هر استايل ، کلاس يا هر چيزي به css داده شود روي عناصر فرزند تاثير مي گذارد.css در کنار html  قرار مي گيرد و ظاهر سايت را که براي کاربر قابل مشاهده است تشکيل مي دهد.مي توان گفت html  مانند استخوان بندي سايت وcss، رنگ و زيبايي سايت است.


شرکت طراحي سايت بهپردازان با بهترين و حرفه اي ترين  برنامه نويسان و طراحان و سئو کاران  آماده همکاري با شما مي

باشد.

مطالب مرتبط شرکت طراحي سايت  بهپردازان:

طراحي بازاريابي شبکه اي

ساخت مالتي مديا

شرکت نرم افزاري