جهت تماس با کارشناسان فروش کلیک نمایید
طراحی سایت

موضوع مقاله : طراحي سايت استاندارد :

شرح :

طراحي سايت استاندارد


طراحي سايت استاندارد و حرفه اي  در چند سال اخير پيشرفت چشمگيري داشته است. در حال حاضر شرکت ها و افراد زيادي به حرفه طراحي سايت مشغول هستند. در اين ميان برخي از افراد سودجو با رعايت نکردن استانداردها در طراحي سايت ، مي توانند يک سايت با هزينه کمتر اما در مقابل با کيفيت پايين تر به شما ارائه دهند.

 طراحي سايت استاندارد، قادر است تا حد زيادي به پيشرفت کسب و کار شما کمک کند. زيرا رعايت استاداردها در طراحي سايت موجب تقويت سئو سايت و در نتيجه شناخته شدن سايت شما توسط افراد بيشتري مي شود. از اين رو توصيه مي کنيم که در صورت نياز به طراحي سايت، حتما اقدام به طراحي سايت استاندارد نماييد.


فاکتور هاي سايت استاندارد


 طراحي سايت استاندارد داراي فاکتورهايي است که در اين بخش از آموزش طراحي سايت قصد داريم آنها را براي شما کاربران عزيز ارائه دهيم. بنابراين در صورت تمايل به آموزش طراحي سايت با کيفيت ما را در اين بخش همراهي کنيد.


 به کاربردن استاندارهاي html5 در طراحي سايت 


 گام اول در طراحي سايت استاندارد، به کاربردن استاندارهاي html5 در طراحي سايت است. رعايت استاندارهاي html5 موجب مي شود تا طراحي سايت شما به صورت يک طراحي سايت استاندارد شناسايي شود. Html5، آخرين نسخه html است که استفاده از آن در طراحي سايت سرعت بارگذاري صفحه سايت شما را افزايش مي دهد. اين نسخه از html به مانند ساير نسخه هاي پيشين خود در ابتداي سند html خود حاوي است که اطلاعات کاربردي و مهم زيادي را براي مرورگر فراهم مي کند.  


 استفاده از فايل هاي css به صورت مجزا


 در هنگام طراحي سايت غالبا به منظور جداسازي محتوا و استايل از فايل css استفاده مي کنند. اين فايل ها موجب م شوند تا محتواي صفحه و سبک آنها که شامل ويژگي هايي نظير رنگ، اندازه، فونت و غيره است، از يکديگر جادا شوند. اين جداسازي سبک و محتوا در طراحي سايت کمک مي کند تا مرورگرهاي مختلف بتوانند راحت تر محتواي سايت شما را بخوانند. اين يک فاکتور موثر در استاندارد سازي طراحي سايت است. در واقع طراحي سايت استاندارد، طراحي سايتي است که در آن فايل هاي css جداگانه به کار رفته باشند. علاوه بر افزايش کيفيت طراحي سايت، به کاربردن فايل هاي css جداگانه موجب مي شود تا در صورت نياز به ايجاد تغيير و يا توسعه در طراحي سايت، شما نياز به صرف وقت و هزينه کمتري داشته باشيد. به گونه اي که براي مثال اگر شما تمايل به تغيير رنگ، فونت و يا اندازه عناصر در طراحي سايت خود داريد، مي توانيد به راحتي بدون نياز به تغيير در سند html، آن را در فايل css مربوط به خود تغيير دهيد.


 به کاربردن صحيح عناصر title و heading در طراحي سايت


 در طراحي سايت، در سند html، دو عنصر عنوان و تيتر از اهميت بالايي برخوردار هستند. استفاده صحيح و مناسب از اين دو عنصر و رعايت اصول استفاده از آن ها در طراحي سايت ، موجب افزايش کيفيت طراحي سايت و در نتيجه ايجاد يک طراحي سايت استاندارد مي شود. در مورد اين دو عنصر و نحوه استفاده از آنها در طراحي سايت در بخش آموزش html به طور کامل توضيح داده شده است.


متناسب با تمامي مرورگرها


بعد از اتمام پروژه حتما بايد چک شود که سايت در تمامي مرورگر ها مانند chrome ، firefox ، opera به صورت عالي و دلخواه شما نمايش داده شود. شايد باور نکنيد اما تعداد بسياري سايت هستند که اين قابليت را ندارند و کاربر در اين جور موارد به خود سختي نمي دهد که مرورگر خود را عوض کند،فقط از سايت شما خارج مي شود.


شرکت طراحي سايت بهپردازان با بهترين و حرفه اي ترين  برنامه نويسان و طراحان و سئو کاران  آماده همکاري با شما مي

باشد.

مطالب مرتبط شرکت طراحي سايت  بهپردازان:

طراحي بازاريابي شبکه اي

ساخت مالتي مديا

شرکت نرم افزاري