جهت تماس با کارشناسان فروش کلیک نمایید
طراحی سایت

موضوع مقاله : طراحي سايت خوب :

شرح :

طراحي يک سايت خوب چگونه است؟

طراحي سايت خوب به طراحي اطلاق مي شود که داراي تمام استانداردهاي طراحي سايت ، سئو و بهينه سازي سايت باشد. در اين بخش از مقالات آموزش طراحي سايت، ويژگي هاي اصلي را که يک طراحي سايت بايد دربر داشته باشد تا به يک طراحي سايت خوب و ايده آل تبديل شود را براي شما علاقه مندان به اين حرفه شرح مي دهيم.

ويژگي هاي يک سايت خوب:


ويژگي طراحي سايت خوب منو از فاکتورهايي است که به منظور طراحي سايت خوب بايد مورد توجه قرار بگيرد. در هنگام طراحي منو بايد به سهولت دسترسي به آن و همچنين مشخص بودن آن توجه کرد.

ويژگي گرافيکي سايت نيز مي تواند تاثير زيادي در طراحي سايت داشته باشد.

در طرح گرافيکي وب سايت نبايد از رنگ هاي آزاردهنده استفاده کرد.

علاوه بر اين شلوغي و در هم ريختگي طرح گرافيکي نيز مي تواند موجب آزار مخاطب شود. بنابراين در طراحي سايت خوب بايد به کاربر پسند بودن طرح گرافيکي نيز توجه کرد.

داشتن امکانات مناسب در سايت ها يکي از ويژگي هاي مهم است. سايت ها بايد داراي بخش هاي مختلفي از جمله نقشه، خبرخوان، اسلايدر، آب و هوا و .... باشد.

داشتن يک دامنه مناسب و راحت نيز مي تواند از ويژگي هاي يک سايت خوب باشد. دامنه بهتر است به گونه اي باشد که تا مدت ها در ذهن کاربر باقي بماند.

استفاده از کدهاي برنامه نويسي براي طراحي سايت ، نيز يکي از ويژگي طراحي سايت خوب و ايده آل است. کد نويسي در واقع ميتواند موجب تقويت و بهبود سئو سايت شود.

از اين رو معمولا طراحي سايت خوب ، داراي پايه سئو قوي بوده که موجب مي شود سايت به صفحات اول نتايج گوگل راه يابد.

طراحي وب سايت خوب بايد داراي پنل مديريتي با کاربرد ساده و در عين حال انعطاف پذير باشد. در واقع طراحي سايت دايناميک مي تواند نمونه اي از طراحي سايت خوب باشد. ويرايش اطلاعات ، تغيير، ثبت و حذف اطلاعات مورد نظر از وب سايت بايد ساده باشد.
شرکت طراحي سايت بهپردازان با بهترين و حرفه اي ترين  برنامه نويسان و طراحان و سئو کاران  آماده همکاري با شما مي

باشد

مطالب مرتبط شرکت طراحي سايت بهپردازان: