جهت تماس با کارشناسان فروش کلیک نمایید
طراحی سایت

موضوع مقاله : نکاتي در مورد طراحي سايت چند زبانه :

شرح :

طراحي سايت هاي دوزبانه:

طراحي سايت دو زبانه روشي براي طراحي سايت است که در آن وب سايت طراحي شده بيش از يک زبان دارد و از اين رو افراد با زبان هاي ديگر نيز مي توانند از اين نوع وب سايت ها استفاده کنند.

هدف سايت هاي دوزبانه:


وب سايت ها چند زبانه غالبا با هدف جلب مشتري و مخاطب از کشور هاي ديگر و يا در کشورهايي که داراي دو زبان هستند مورد استفاده قرار مي گيرد.
طراحي سايت دوزبانه در سئو و رتبه بندي سايت تاثير دارد که در اين مقاله قصد داريم در مورد تاثير اين نوع طراحي سايت بر روي موتور هاي جستجو مطالبي را ارائه دهيم.


تاثير سايت هاي دو زبانه در موتورهاي جست و جو:


در واقع در طراحي سايت چند زبانه بايد يکسري نکات را رعايت کنيد تا تاثير مثبتي بر سئو وب سايت شما داشته باشد. اولين نکته اي که بايد در هنگام انجام اين نوع طراحي سايت رعايت کنيد اين است که از متا تگ ها استفاده نماييد. استفاده از متا تگ ها اين امکان را فراهم مي کند که موتورهاي جستجو تعداد زبان هاي موجود در وب سايت شما را تشخيص دهند.

علاوه بر اين بايد تعداد زبان ها را در قسمت بالا و پايين وب سايت قرار دهيد. تمام صفحات در طراحي سايت بايد به تمام زبان هاي سايت ترجمه شوند. کاربر بايد قادر باشد تا با استفاده از يک لينک ، زبان وب سايت شما را به زبان مورد نظر خود تغيير دهد. در صفحه اصلي سايت بايد تمام زبان هاي طراحي سايت وجود داشته باشد تا کاربر بنا به دخواست خود آن را تغيير دهد.


روش هاي اعمال چند زبان به سايت:


در طراحي سايت چند زبانه، ناوبري تا حدودي پيچيده تر از ساير انواع طراحي سايت است اما با اين وجود براي آن دسته از افرادي که تمايل به توسعه کسب و کار خود دارند ، توصيه مي شود. براي اعمال ساير زبان ها در طراحي سايت خود مي توانيد از دو روش استفاده کنيد. يکي از اين روش ها افزودن subdomain يا زير دامنه است و روش ديگر ايجاد پوشه هايي براي هر زبان است. اين دو روش مي توانند تا حد زيادي به طراحي سايت چند زبانه شما کمک کند.


قيمت طراحي سايت هاي چند زبانه:

 
قيمت طراحي اين نوع سايت ها با توجه به نوع زبان مدنظر، متفاوت است. مثلا اضافه کردن زبان عربي به سايت هاي فارسي قيمت کمتري نسبت به اضافه کردن زبان انگليسي به سايت هاي فارسي دارد.
شرکت طراحي سايت بهپردازان با بهترين و حرفه اي ترين  برنامه نويسان و طراحان و سئو کاران  آماده همکاري با شما مي

باشد

مطالب مرتبط شرکت طراحي سايت بهپردازان: