تبديل طراحي سايت استاتيک به دايناميک

طراحي سايت استاتيک و دايناميک


همانطور که گفته شد طراحي سايت داراي دو نوع طراحي سايت دايناميک و طراحي سايت استاتيک است. طراحي سايت استاتيک در واقع همان طراحي سايت ايستا است که فاقد پنل مديريتي است. عدم وجود پنل مديريتي باعث مي شود تا امکان به روزرساني وب سايت توسط افراد عادي وجود نداشته باشد. و در نتيجه فرد براي آپديت کردن وب سايت خود بايد از حتما از طراح سايت کمک بگيرد. در مقابل طراحي سايت ايستا، طراحي سايت پويا يا دايناميک وجود دارد. در اين طراحي سايت ، با طراحي پنل مديريتي ، فرد قادر است تا در هر زمان که مايل باشد، وب سايت خود را به روزرساني کند. و نيازي به پرداخت هزينه براي هر به روزرساني وجود ندارد.

هزينه هاي طراحي سايت ايستا و پويا

از نظر هزينه طراحي سايت ، هزينه هاي طراحي سايت و راه اندازي سايت دايناميک بيشتر از طراحي سايت استاتيک است اما هزينه هاي نگهداري و به روزرساني در طراحي سايت پويا به مراتب کمتر از طراحي سايت ايستا خواهد بود.چون بدليل نداشتن پنل مديريتي سايت هاي ايستا براي تغيير در آن ها بايد طراح سايت اين کار را انجام دهد.


تفاوت سايت ايستا و پويا

 سايت هاي ايستا ممولا نياز به تغيير و بروزرساني مداوم و زياد ندارند و بيشتر براي معرفي هستند و خدمات اينترنتي زيادي هم ندارند ولي سايت هاي پويا نياز به تغيير مداوم اطلاعات دارد.

تبديل استاتيک به دايناميک

براي اين کار بايد به سايت خود پنل مديريتي اضافه کنيد ولي ظاهر آن تغييري نمي کند و شما مي توانيد محتواي سايت خود را مديريت کنيد.

شرکت طراحي سايت بهپردازان با بهترين و حرفه اي ترين  برنامه نويسان و طراحان و سئو کاران  آماده همکاري با شما مي

باشد

مطالب مرتبط شرکت طراحي سايت بهپردازان: