جهت تماس با کارشناسان فروش کلیک نمایید
طراحی سایت

موضوع مقاله : طراحي سايت سه بعدي :

شرح :

طراحي سايت سه بعدي

طراحي سايت سه بعدي چيست؟

با پيشرفت تکنولوژي سه بعدي قادر به طراحي سايت هايي با استفاده از خاصيت شي گرايي و با نرم افزارهاي سه بعدي هستيم که سايت هايي خلاقانه با ظاهري بسيار زيبا و گرافيک قوي خلق مي کند که از سرعت بيشتري نيز برخوردار است و جذابيت و قابليت درک و تفهيم آن براي کاربران بالاتر است.

تفاوت سايت مسطح و سه بعدي

با وجود روندهاي طراحي سايت به صورت مسطح، معمولا انجام طراحي سايت سه بعدي معمولا کم به چشم مي خورد. در طراحي سايت با استفاده از عناصر مسطح، ممکن است در طراحي سايت امکانات خلاقانه وجود داشته باشد اما طراح سايت نمي تواند زياد خلاقيت و نوآوري در طراحي سايت از خود ارائه دهد زيرا طراحي سايت مسطح، فرصت هاي نوآوري و خلاقيت زيادي براي طراح سايت فراهم نمي کند. در مقابل، استفاده از عناصر و ويژگي هاي سه بعدي در طراحي سايت ، موجب ايجاد جلوه هاي ويژه و جذاب در طراحي سايت مي شود.


تاريخچه طراحي سايت مسطح و سه بعدي

به کاربردن عناصر سه بعدي در طراحي سايت داراي سابقه زيادي نيست. به واقع از ديرباز معمولا طراحي سايت با استفاده از عناصر فلت و مسطح انجام مي شد و کمتر کسي اقدام به طراحي سايت سه بعدي مي کرد. اما اخيرا به ويژه با روي کار آمدن html5 و css3 امکان طراحي سايت به صورت سه بعدي ايجاد شده است. طراح سايت مي تواند با استفاده از عناصر 3D در طراحي سايت خود افکت ها و جلوه هاي ويژه به صورت سه بعدي ايجاد کند. امروزه سايت هايي ايجاد شده اند که در صفحه يا صفحاتي از آنها، عناصر سه بعدي به کار رفته اند. ورود طراحي سايت سه بعدي به عرصه طراحي سايت در سال 2011 رخ داد و از آن زمان تا کنون هنوز هم برخي از افراد به اين نوع طراحي سايت علاقه نشان مي دهند و از آن براي طراحي سايت خود استفاده مي کنند. بنابراين استفاده از عناصر سه بعدي در طراحي سايت هنوز هم داراي طرفداراني است.

مزاياي طراحي سايت سه بعدي

در اين سايت از تصاوير سه بعدي استفاده مي شود که سايت را بسيار جذاب و زيباتر ميکند و کاربران با آن ارتباط بيشتري برقرار مي کنند.
وجود برخي کاراکترهاي سه بعدي که با استفاده از نرم افزارهاي سه بعدي طراحي مي شوند در برخي سايت ها ضروري است و جزو طراحي سايت است.


شرکت طراحي سايت بهپردازان داراي خدمات ارائه دامنه و هاست  آماده همکاري با شما مي باشد.

مطالب مرتبط شرکت طراحي سايت  بهپردازان:

طراحي بازاريابي شبکه اي

ساخت مالتي مديا

شرکت نرم افزاري