جهت تماس با کارشناسان فروش کلیک نمایید
طراحی سایت

موضوع مقاله : طراحي سايت تک صفحه اي :

شرح :

طراحي سايت تک صفحه اي


امروزه وب سايت هايي به وجود آمده اند که تنها داراي يک صفحه مي باشند. اين نوع طراحي سايت ، طراحي سايت one page است، که در آن با استفاده از برنامه نويسي خاص، تمام خدمات و بخش هاي مختلف سايت در يک صفحه ارائه مي شوند که با پيمايش مي توان به تمام اين بخش ها دسترسي پيدا کرد.
در اين نوع طراحي سايت مي توان با استفاده از اسکرول اتوماتيک، منوهاي هوشمند ايجاد کرد و علاوه بر اين با استفاده از html5 و css3 جلوه هاي ويژه اي را در طراحي سايت اعمال کرد.
تلفيق طراحي سايت تک صفحه اي با ساير انواع طراحي سايت امکان پذير است.
طراحي سايت تک صفحه اي طراحي سايت شرکتي و همچنين طراحي سايت شخصي که تنها براي معرفي برندها و خدمات کسب و کار مورد استفاده قرار مي گيرند و داراي اطلاعات زيادي هستند مي توانند از اين نوع طراحي سايت استفاده نمايند. اما در مقابل طراحي سايت يک صفحه اي گزينه مناسبي براي طراحي فروشگاه اينترنتي ، طراحي سايت خبري و انواع طراحي سايت تخفيف گروهي محسوب نمي شود.
اسکرول اصلي ترين ويژگي اين طراحي سايت است که کاربر را به بخش هاي مختلف طراحي سايت هدايت مي کند. از اين رو امکان اسکرول سريع در اين طراحي سايت ، يک مزيت محسوب مي شود.
شرکت طراحي سايت بهپردازان يکي از شرکت هاي معتبر و مطرح در زمينه طراحي سايت به صورت اختصاصي مي باشد. از اين رو در صورت تمايل به طراحي سايت تک صفحه اي مي توانيد با کارشناسان ما در شرکت طرح و پردازش بهپردازان تماس برقرار کنيد. علاوه بر اين متخصصان ما در شرکت طراحي سايت بهپردازان، علاوه بر طراحي سايت اختصاصي ، بر سئو و بهينه سازي شما نيز تمرکز مي کنند و در نهايت سايتي را به شما ارائه مي دهد که علاوه بر اختصاصي بودن بر پايه سئو طراحي شده است. اين امر تضمين کننده موفقيت سريع تر کسب و کار شما از طريق وب سايت است. 


مزاياي سايت تک صفحه اي

-داشتن يک وب سايت ساده بدون نياز به داشتن چندين صفحه متفاوت
-داشتن گرافيک بالا و طراحي زيبا بدليل صرف وقت بيشتر براي يک صفحه سايت
-راحتي استفاده براي کاربران و يافتن سريع اطلاعات مورد نيازشان
-مديريت راحت و آسان سايت يک صفحه اي
-يافتن مطالب مورد نظر در سايت به سرعت و بدون استفاده زياد از اسکرول بدليل کم بودن مطالب سايت

معايب سايت تک صفحه اي

-بدليل حجم زياد مطالب و گذاشتن همه مطالب در يک صفحه سرعت بارگذاري سايت کاهش مي يابد و باعث نارضايتي کاربران
مي شود
-در اين سايت ها طراحي بسيار اهميت دارد و در صورتي که سايت UX مناسبي نداشته باشد کارايي سايت و ميزان کاربران کاهش مي يابد
-اين سايت ها از نوع استاتيک يا ايستا هستند و افزودن مطالب يا گزينه هاي جديد براي صاحب سايت بدون کمک طراح مشکل خواهد بود
شرکت طراحي سايت بهپردازان با بهترين و حرفه اي ترين  برنامه نويسان و طراحان و سئو کاران  آماده همکاري با شما مي

باشد.

مطالب مرتبط شرکت طراحي سايت  بهپردازان:

طراحي بازاريابي شبکه اي

ساخت مالتي مديا

شرکت نرم افزاري