جهت تماس با کارشناسان فروش کلیک نمایید
موضوع مقاله :

RUP در انجام پروژه هاي نرم افزاري به چه معنا مي باشد؟

شرح :

Rup  چيست ؟

فرآيند يکپارچه  رشنال (RATIONAL UNIFIED PROCESS)  نوعي فرايند توسعه هندسي نرم افزار است که شرکتي با نام رشنال آن را تدوين کرده است .

مراحل توسعه مهندسي رشنال در 4 مرحله رخ ميدهد

مرحله آغازين (INCEPTION)


اين مرحله شامل بررسي پروژه به طور کلي بررسي شده و هزينه ناشي از آن محاسبه ميشود . همچنين در انتهاي اين مرحله تصميم بر انجام يا عدم انجام پروژه اتخاذ خواهد شد .

مرحله تحليل پيچيدگي يا بسط (elaboration)


در اين مرحله جزئيات بيشتر و دقيق تري از نياز هاي سيستم صورت گرفته و پايه معماري آغازين سيستم بنا ميشود .هر چه ميزان رسيک ها بزگتر و بيشتر باشد دقت بيشتري درا نجام پروژه بايد صورت گيرد .

مرحله ساخت (construction )


در اين مرحلهبه ساخت سيستم نرم افزار و يا پروژه اشاره دارد . همچنين  توسعه اجزاي باقي مانده و ويژگي هاي نرم افزار انجام ميشود .

مرحله انتقال ( transition)


اين مرحله براي اطمينان کاربراز اينکه پروژه به نتيجه ايده ال خواهد رسيد يا خير و همچنين اين امکان را فراهم ميکند که محصول را زودتر مشاهده کند و رضايت خود را مبني برکار ادامه دهد .

اين کار براي تست محصول يا نرم افزار توليد شده قبل ازانتشار است و آن را نسخه بتا مي نامند .

در نسخه بتا ايرادات رفع ميشوند و روي باگ هاي نرم افزار تمرکز ميشود تا با تثبيت آنها نسخه اي بدون ايراد از محصول در اختيار مشتري قرار بگيرد .

نتايج مثبت RUP


از جمله نتايج مثبت اين فناوري ميتوان به بهبود فناوري اطلاعات کسب و کار همچنين جلو گيري از هزينه هاي اضافي يا به طور کل کاهش هزينه ها و بسياري از مزاياي ديگر است .

شرکت طراحي سايت بهپردازان با بهترين و حرفه اي ترين  برنامه نويسان و طراحان و سئو کاران  آماده همکاري با شما مي

باشد.

مطالب مرتبط شرکت طراحي سايت  بهپردازان:

طراحي سايت فروشگاهي

طراحي اپ موبايل