فريم ورک در طراحي سايت

فريم ورک در طراحي سايت | شرکت طراحي سايت بهپردازن

فريم ورک در طراحي سايت

 

فريم ورک در اصطلاح به چارچوب نرم‌افزاري گفته مي‌شود. يک فريم‌ ورک مجموعه‌اي از کتابخانه‌هاي برنامه‌نويسي و احتمالا مجموعه‌اي از قوانين براي برنامه‌نويسي است.
براي مثال چارچوب «دات نت فريم ورک» محصولي از شرکت مايکروسافت است که حاوي هزاران کتابخانه‌ي کوچک به همراه قواعد و ابزارهايي براي توسعه‌ي برنامه‌هاي مختلف در آن است.
يک چارچوب يا فريم‌ ورک به برنامه‌نويسان کمک مي‌کند کدهاي کمتري بنويسند و در زمان کمتري به نتيجه‌ي بهتري دست پيدا کنند. در چارچوب دات‌نت و فريم‌ورک مشابه آن، ماشين مجازي جاوا، اين امکان وجود دارد که برنامه‌ي نوشته شده، روي سيستم‌عامل‌هاي گوناگون به صورت يکسان عمل کند.


فريم ورک‌هاي برنامه‌نويسي


فريم ورک‌ها علاوه بر نمونه‌هاي فوق که واسطه‌اي ميان سيستم عامل و برنامه‌نويس هستند، در انواع ديگري نيز قابل مشاهده هستند.
برنامه‌نويسان فارغ از زبان برنامه‌نويسي که با آن فعاليت مي‌کنند با فريم ورک‌هاي برنامه‌نويسي نيز مواجهند. اين فريم ورک‌ها مجموعه‌اي کدهاي از پيش آماده، کتابخانه‌هاي برنامه‌نويسي و قوانين توسعه‌ي نرم‌افزار هستند.
براي طراحي سايت با زبان php فريم ورک‌هاي گوناگوني وجود دارند. فريم ورک‌هايي مانند Symfony، CakePHP، Zend و Laravel از اين دست هستند. اين فريم‌ورک‌ها به برنامه‌نويسان کمک مي‌کنند بسياري از کدهاي تکراري که در بيشتر برنامه‌ها مورد نياز هستند را بازنويسي نکنند. همچنين با تعريف قوانين، سرعت توسعه را افزايش مي‌دهند، امنيت را بهبود مي‌بخشند و کمک مي‌کنند تا توسعه‌پذيري کد بهبود يابد.

براي مشاوره همين حالا با کارشناسان ما تماس بگيريد:شرکت طراحی سایت بهپردازان یک شرکت معتبر در زمینه طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت شرکتی حرفه ای میباشد که آماده مشاوره رایگان در جهت توسعه کسب و کار اینترنتی میباشد.

فريم ورک در طراحي UI

در طراحي UI قسمت هاي مختلفي وجود دارد به طور مثال در بخش css مي توان به فريم ورک محبوب bootstrap اشاره کرد که شامل يک سري دستورات و کتابخانه ها مي باشد که در قالب کلاس در آن واقع شده. و به جاي اين که شما با کد هاي طولاني در css براي ساخت UI سر و کله بزنيد،از کتابخانه bootstrap استفاده مي کنيد.که سادگي بيشتر و سرت بالا تر در کد زني و راحتي و امنيت بالا و رعايت اصول مهندسي و کد زني استاندارد از مزاياي آن است.

 
شرکت طراحي سايت بهپردازان با بهترين و حرفه اي ترين  برنامه نويسان و طراحان و سئو کاران  آماده همکاري با شما مي

باشد.