كلیه اطلاعات این سایت مربوط به شركت طراحی سایت - شركت نرم افزاری بهپردازان می باشد


موضوع مقاله : برای طراحی یک سایت از چه روشهایی استفاده می شود؟ :

شرح : طراحي شامل خلاقيت ، تجسم و مهارت هاي ذاتي مي باشد . وب سايتي که به نحو صحيح و اصولي طراحي شده است مي تواند تبديل به ابزاري موثر درجهت موفقيت بازاريابي اينترنتي  شما شود .  وب سايت جذاب هوايتي خاص به حرف? شما مي دهد و شما را از ديگر رقبا متمايز مي کند. شما با افرادي که در تماس هستيد شناخته مي شود و همچينين از طريق وب سايت با مردم در تماس قرار مي گيريد.
صفحات وب طراحي شده از HTML ، CSS ، عکس و ديگر رسانه ها استفاده مي کنند. طراحي وب سايت در واقع طراحي چندين صفحه است که در مجموع يک وب سايت را مي سازند.  خدمات طراحي سايت شامل خدمات متفاوتي است . طراحي وب از به صورت گسترده  به دو دسته تقسيم مي شود.

طراحي سايت استاتيک
وب سايت استاتيک نقطه شروع بسيار خوبي است اگر شما قصد داريد اطلاعات مختصري از واحد تجاريتان در وب قرار دهيد. وب سايت استاتيک ساده ترين روش نمايش محصولات و خدمات شما به  صورت آنلاين مي باشد. وب سايت استاتيک کارآمد تصويري جامع از کسب و کار شما ارائه مي دهد. اين روش ساده ترين نوع وب سايت است هرچند که براي ايجاد تغييرات در وب سايت نياز به دانش برنامه نويسي دارد. وب سايت استاتيک مقرون به صرفه ترين نوع وب سايت موجود است.  طراحي سايت استاتيک نيازمنده مهارت برنامه نويسي و تجسم دارد. در اين نوع از وب سايت ، متون و تصاوير بايد بسيار تاثير گذار باشند تا در نظر بازديدکننده جذاب به نظر برسد. همچنين محتواي سايت تنها توسط مجري سايت قابل تغيير است . وب سايت استاتيک همانند يک بروشور يا کاتالوگ آنلاين مورد استفاده قرار مي گيرد. معمولاً براي ارائه اطلاعات شرکت ها ، توضحاتي براي محصولات يا خدمات و همچنين اطلاعات تماس ، استفاده مي شود.

طراحي سايت ديناميک
با پيشرفت تکنولوژي در چندين سال اخير روش ارتباطات دست خوش تغييرات بسياري شده است . امروزه مشتريان انتظارات بيشتري از اينترنت دارد که در نتيجه منجر به تغيير الگوي شرکت ها ازوب سايت استاتيک به وب سايت ديناميک شده است .  وب سايت ديناميک همان گونه که از اسم آن مشخص است داراي ويژگيها و اشکال گوناگوني است که به طور مداوم قابل برروز رساني مي باشد. وب سايت ديناميک در هر بار بازديد تجربه جديدي را براي بازديدکننده فراهم مي کند. امروزه شرکت ها وب سايت ديناميک ايجاد مي کنند چرا که تعاملي ترند و در لحظه چشم نوازتر. اين گونه وب سايت ها کنجکاوي و علاقه مشتريان را نسبت به وب سايت تحريک مي کنند. برعکس طراحي سايت استاتيک ، وب سايت ديناميک مي تواند تنها يک صفحه داشته باشد که اطلاعات آن از پايگاه داده ها قابل دسترسي است.
امروزه وب سايت هاي ديناميک نسبت به وب سايت هاي استاتيک، ارجحيت دارند چرا که به تناسب هزينه موثرتر هستند. اين سايت ها بسيار با مفهوم تر و رساترند و مي توانند موجبات رونق کسب کار شما را در حوزه گسترده فراهم نمايند. در زير چند مورد از ديگر مزاياي طراحي سايت حرفه اي ذکر شده است :

    تغيير و ايجاد متن ، اطلاعات ، فيلم  و غيره  بدون نياز به دسترسي به طراح سايت.
    اضافه کردن صفحه وب و بخش ها آسان است.
    مديريت آسان و سريع سايت.
    مدير سايت بازديدکنندگان را به نحو بهتري حفظ و مديريت مي کند .
    کاربري آسان و ظاهري فريبنده.
    بهينه سازي و بروز رساني سريع تر.