درج محتواي آزمايشي اوليه براي سايت

درج محتواي آزمايشي اوليه براي سايت | شرکت طراحي سايت بهپردازن

طبيعتا بهتر است هنگامي که سايت را طراحي مي کنيد آن را با مطالبي آزمايشي پر کنيد تا ظاهر وبسايت آن چيزي به نظر بيايد که واقعا هست. اشتباهي که بسياري از طراحان وب مرتکب مي شوند اين است که طي انجام مراحل برنامه نويسي و طراحي، سايت را با محتواي خالي يا غير معمولي روي لوکال هاست راه اندازي مي کنند. و بنابراين بسياري از ايرادات سايت که پس از متن گذاري پديدار مي گردد ديده نمي شود.

اما احتمالا شما هم در اين گونه موارد با مشکل جور کردن محتواي آزمايشي برخورده ايد. در طراحي وب لاتين، طراحان معمولا از جملات ساختگي و بي معني که به Lorem ipsum معروف است استفاده مي کنند.

بنابراين لورم ايپسوم (يا به قول بعضي: طرح نما) به متني آزمايشي و بي‌معني در وب ديزاين، صفحه‌آرايي و طراحي گرافيک گفته مي‌شود. طراح گرافيک و برنامه نويس وب از اين متن به عنوان عنصري از ترکيب بندي براي پر کردن صفحه و ارايه اوليه شکل ظاهري و کلي طرح سفارش گرفته شده استفاده مي نمايد، تا از نظر گرافيکي نشانگر چگونگي نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد. معمولا طراحان گرافيک و طراحان وب، نخست از متن‌هاي آزمايشي و بي‌معني استفاده مي‌کنند تا صرفا به مشتري يا صاحب کار خود نشان دهند که صفحه طراحي يا صفحه بندي شده بعد از اينکه متن در آن قرار گيرد چگونه به نظر مي‌رسد و قلم‌ها و اندازه‌بندي‌ها چگونه در نظر گرفته شده‌است. از آنجايي که طراحان عموما نويسنده متن نيستند و وظيفه رعايت حق تکثير متون را ندارند و در همان حال کار آنها به نوعي وابسته به متن مي‌باشد آنها با استفاده از محتويات ساختگي، صفحه گرافيکي خود را صفحه‌آرايي مي‌کنند تا مرحله طراحي و صفحه‌بندي را به پايان برند.

خوشبختانه در وب فارسي هم ابزارهايي ساخته شده که مي توان جملات بي معني ساختگي توليد کرد. شما توسط فرمهاي زير مي توانيد متن ساختگي مورد نظر خود را در واحدهاي کاراکتر، کلمه و پاراگراف توليد کنيد، سپس آنرا کپي کنيد و در کار مورد نظر خود قرار دهيد:

http://www.loremipsum.ir

http://loremipsum.datisdesign.com

براي مشاوره همين حالا با کارشناسان ما تماس بگيريد:شرکت طراحی سایت بهپردازان یک شرکت معتبر در زمینه طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت شرکتی حرفه ای میباشد که آماده مشاوره رایگان در جهت توسعه کسب و کار اینترنتی میباشد.