آموزش و ترفندهاي دانلود فيلم از اينستاگرام

دنياي امروز دنيايي مجازي در قدم توا و بعد واقعيست.از اين نظر شبکه هاي اجتماعي زيادي پديد امده اند.يکي از شبکه هايي که براي اشتراک عکس و فيلم است اينستاگرام نام دارد.ما در اموزش هاي گذشته چگونگي ثبت نام و چگونگي اپلود فيلم را اموزش داديم. اما براي دانلود فيلم ها چه کاري بايد انجام داد؟براي اين کار روش هاي مختلفي است که ما به معرفي تک تک انها مي پردازيم.

 

روش اول :استفاده از تورچ
پس از نصب مرورگر مي توانيد به صحفه اي از اينستاگرام که ويدئوي مورد نظرتان در آن قرار دارد برويد. اکنون بايد روي دکمه Video که در نوار ابزار اين مرورگر وجود دارد کليک کنيد.
 

روش دوم:استفاده از instadown

 
آموزش و ترفندهاي دانلود فيلم از اينستاگرام

در اين روش به راحتي لينک ويدئو خود را در فيلد اين سايت کپي کنيد.و insta down را فشار دهيد.فيلم به فرمت mp4  اماده ي دانلود مي شود.گزينه Get bb link  براي ايجاد يک لينک مستقيم به فيلم بدون هيچ تبليغ و … است.


روش سوم:به صورت دستي
اين روش نسبت به روش هاي ديگر کمي سخت تر است ولي قابل استفاده است.براي اين روش فيلم مورد نظر خود را در اينستاگرام باز کنيد و روي ان راست کليک کنيد و ‘View page source’ يا ‘View source’ را بسته به نوع مرورگرتان انتخاب کنيد.

Ctrl + F, را بزنيد و .mp4   را سرچ کنيد. لينکي هايلايت مي شود شما کل لينک را کپي کنيد و در تب جديد يا داخل دانلود منيجر کپي کنيد.سپس لينک ان دانلود مي شود.در مرورگر هاي جديد شروع به نشان دادن مي کند شما با زدن ctrl+s  مي توانيد فيلم را ذخيره کنيد.

 

دانلود عکس و فيلم اينستاگرام با موبايل
شما زماني که از اينستاگرام استفاده مي کنيد دانلود ويديو ها و عکس ها کار سختي است.اگر از اينستاگرام از طريق pc برويد با کمي مشکل مي توانيد دانلود کنيد همانطور که در قبل اموزش داديم.اما اگر بخواهيد با اندرويد ذخيره کنيد چه بايد کرد؟براي اين کار شما بايد برنامه ي EasyDownloader را بر روي اندرويد خود نصب کنيد.

 

اموزش دانلود از گوگل پلي
بعد از دانلود برنامه را اجرا کنيد.سپس بر روي ايکون اينستاگرام کليک کنيد.

 

آموزش و ترفندهاي دانلود فيلم از اينستاگرام

 

در مرحله بعد به اينستاگرام برويد و در عکس مورد نظر بر روي ? نقطه (بيشتر) کليک کنيد.

 

آموزش و ترفندهاي دانلود فيلم از اينستاگرام

 

در اين گام copy share url  را بزنيد.در تسکبار شما دانلود شروع مي شود.بعد از تمام شدن دانلود شما دوباره برنامه را باز کنيد و پاور برنامه را بزنيد تا برنامه بسته شود.