كلیه اطلاعات این سایت مربوط به شركت طراحی سایت - شركت نرم افزاری بهپردازان می باشد


موضوع مقاله : دلیل قدرت وردپرس چیست ؟ :

شرح :
انعطاف پذيري وردپرس نسبت به ديگر سيستم ها

وردپرس يک مديريت محتواي کاملا انعطاف پذير مي باشد که هر کسي با دانش اندک مي تواند به راحتي يک وبگاه براي خود ايجاد و آن را مديريت کند. و همچنين مي توان به راحتي هر نوع سايتي را با وردپرس راه اندازي کرد از يک وب گاه ساده گرفته تا پيشرفته مثلا راه اندازي سايت تجاري , خبري , فروشگاهي و حتي يک سايت تک صفحه اي براي معرفي يک محصول اما به صرفه بودن حرف اول رو ميزنه که با مشاوه با طراحان وب مي توانيد به راحتي يک وب گاه پرتالي قدرتمند راه اندازي کنيد با هزينه ي ؟؟؟
قالب هاي فراوان وردپرس

يکي ديگه از دلايل قدرت وردپرس اينه که قالب و پوسته هاي فراواني تو اينترنت واسش يافت ميشه حالا به صورت رايگان و يا فروشي و اين امر سبب مي شود تا شما به سليقه ي خود يک قالب شيک و حرفه اي را از ميان قالب هاي انبوه وردپرس انتخاب و نصب کنيد.
داراي پلاگين و افزونه هاي بي نهايت

از ديگر نقات قوت وردپرس مي توان به افزونه و پلاگين هاي فراواني که براي مديريت محتواي وردپرس طراحي شدن مي باشد . افزونه هاي به مديران سايت ها کمک مي کنند تا به راحتي هر امکاني را که دوست دارند بدون نياز به هيچ دانش برنامه نويسي روي سايت خود راه اندازي کنند . روز به روز بر انبوه اين افزونه ها افزوده ميشه و قدرت وردپرس رو روز به روز زياد تر و زيادتر مي کند.