آموزش رفع مشکل پيغام فرمت format فلش مموري

فلش خود را به کامپيوتر متصل ميکنيد اما با اروري جهت فرمت کردن فلش مموري مواجه ميشويد. اين ارور دلايل متفاوتي دارد و تنها راه حل آن فرمت کردن فلش است. اما در بسياري از موارد فلش مموري شما حتي فرمت هم نميشود.

  فلش خود را به کامپيوتر متصل ميکنيد اما با اروري جهت فرمت کردن فلش مموري مواجه ميشويد. اين ارور دلايل متفاوتي دارد و تنها راه حل آن فرمت کردن فلش است. اما در بسياري از موارد فلش مموري شما حتي فرمت هم نميشود.در اين مواقع شما بايد از روش ديگري براي فرمت کردن فلش استفاده کنيد. براي اينکار ابتدا از نوار جستجو عبارت cmd را تايپ کرده و وارد آن شويد.در صفحه cmd فرمان diskpart را تايپ و Enter کنيد.فرمان list disk را تايپ و Enter کنيد تا حافظه هاي وصل شده به کامپيوتر شما نمايش داده شود.فرمان # select disk را تايپ و Enter کنيد. (توجه داشته باشيد که # را با شماره عدد نمايش داده شده در بخش 3 جايگزين کنيد)فرمان clean all را تايپ و Enter کنيد( در صورتي که اين فرمان براي شما جواب نداد تمام مراحل را از اول شروع کنيد و در اين مرحله به جاي clean all فقط clean را وارد و Enter کنيد)فرمان create partition primary را تايپ و Enter کنيد.فرمان select partition 1 را تايپ و Enter کنيد.فرمان active را تايپ و Enter کنيد.فرمان format fs=fat32 را تايپ و Enter کنيد.فرمان assign را تايپ و Enter کنيد.فرمان Exit را تايپ و Enter کنيد تا از برنامه DiskPart خارج شويد.فرمان Exit را دوباره تايپ کنيد تا از cmd خارج شويد.

 

براي مشاوره همين حالا با کارشناسان ما تماس بگيريد:شرکت طراحی سایت بهپردازان یک شرکت معتبر در زمینه طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت شرکتی حرفه ای میباشد که آماده مشاوره رایگان در جهت توسعه کسب و کار اینترنتی میباشد.