كلیه اطلاعات این سایت مربوط به شركت طراحی سایت - شركت نرم افزاری بهپردازان می باشد


موضوع مقاله : طراحی مالتی مدیا :

شرح :  طراحي مالتي مديا، هماهنگ سازي فرم ها يا اشکال مختلف مديا مي باشد. مالتي مديا در بازي هاي ويدئويي، نرم افزار هاي آموزشي، اتوران سي دي، اينترو وب سايت ها، نرم افزار هاي اينتراکتيو آنلاين و بسياري ديگر از برنامه هاي تعاملي استفاده مي شود.
طراحي مالتي مديا، نيازمند مهارت هايي همچون خلاقيت و تخصص جهت طراحي و ساخت برنامه هاي چند رسانه اي مي باشد. طراحي مالتي مديا احتمالا يکي از شايع ترين موارد استفاده آن در اينترنت مي باشد هنگاميکه شما با يک صفحه وب که در آن ترکيبي از صدا، انيميشن و متن استفاده شده روبرو مي شويد. شرکت هاي تبليغاتي و صنعت بازاريابي در اين روند با استفاده از فرم هاي متعدد مالتي مديا براي رسيدن به تبليغات و جذب مخاطبين بيشتر از اين تکنولوژي استفاده مي کنند. علاوه بر استفاده در اهداف تبليغاتي، موسسات آموزشي و شرکت هاي خصوصي نيز از اين تکنولوژي براي آموزش و ارائه هاي علمي و معرفي دستاورد هاي جديد استفاده مي کنند.

استفاده از افكت هاي متنوع در نمايش عکس ها، تصاوير ويدئويي، محتواي گرافيکي و كنترل بر روي کليت محتوا در قالب اتوران مالتي مديا با استفاده از ابزارهاي گرافيکي و فلش و قابليت اينتراکتيو بودن محتوا بر تاثير و اهميت استفاده از نرم افزارهاي چند رسانه اي مالتي مديا افزوده است. عدم محدويت حجم موجود در صفحات وب، بر قدرت مانور انيميشني نرم افزار هاي مالتي مديا افزوده است.

ساخت مالتي مديا