جهت تماس با کارشناسان فروش کلیک نمایید
طراحی سایت

موضوع مقاله : دوران بعد از کامپيوترهاي خانگي :

شرح : سال2012  سالي بسيار غير معمول در بازار کامپيوترهاي خانگي بوده است. براي اولين بار از سال 2001، فروش کامپيوترهاي خانگي پايين‌تر از سال گذشته بود.
پس مصرف کنندگان چه دستگاهي را جايگزين آن کرده‌اند؟ شايد تبلت . انتظار مي‌رود فروش تبلت به بيش از 100 ميليون عدد در سال جاري برسد. تعداد فروش آنها ممکن است در سال آينده از نوت بوک هم بالاتر رود.
وب و يا نرم افزار؟ يا هر دو؟
طراحي وب سايت و خدمات، همه منجر به يک نتيجه شده است، يک ميليون مانيتور در سراسر دنيا توليد شده و بايد خود را با آنها سازگار کنيم.
طراحي برنامه‌هاي اندرويد و غيره شايد راهکاري بديهي به نظر برسد. شکي نيست که داشتن برنامه‌هاي موبايل براي سيستم عامل‌هاي اصلي بهتر از نداشتن هيچ برنامه‌اي است، اما در عين حال چگونه مي‌توان خود را براي هر فروشگاه نرم افزاري آماده کرد؟
هنگامي که نوبت به سايت‌هاي خبري مي‌رسد، اطلاعات حاکي از آن است که وب موبايلي بسيار حائز اهميت است. به گزارش مرکز تحقيقات پيو، 60 درصد از کاربران تبلت ترجيح مي‌دهند اخبار را در وب موبايل بخوانند تا از طريق برنامه. در حالي که به نظر من، شرکت‌هاي رسانه‌اي حتماً بايد برنامه‌هايي را طراحي کنند، اما بديهي است که داشتن وب سايت بزرگ موبايلي بايد در اولويت باشد.