جهت تماس با کارشناسان فروش کلیک نمایید
طراحی سایت

موضوع مقاله : مفهوم سئو در طراحي سايت چيست؟ :

شرح :

پيشرفت هاي مهم و تاثير گذار تکنولوزي

سير صعودي سرعت يشرفت تکنولوزي از سال 1995  تا الان به شکل عجيبي افزايش داشته است و جهان کنوني ما بيشتر به شبيه افسانه ها و روياهايي بوده ک سال هاي قبل از ان ياد ميکردند

ابزار هاي الکترونيکي

امروزه ابزار هاي الکترونيکي که به اندازه کتابچه اي کوچک درامده اند  ميتوانند نقشه کاملي از کره زمين را در اختيار ما قرار دهند يا مجموعه از موسيقي فيلم يا عکس را براي ما به همراه داشته باشند و نقش مهمي در تحول زندگي ما داشته اند .

3g broadband

اين فناوري براي اولين برا در انگلستان ظهور کرد و اشخاص زيادي را براي انجام دادن عمور اداري و حتي اجراي بازي درگير خود کرد .در ان زمان ها وقتي در همايش ها و سمينار ها سخن از فرصت هاي تجاري ايجاد شده توسط اينترنت همراه به ميان مي امد برا افراد و حضار در اين جلسات مضحک و خنده دار به نظر ميرسيد

نخستين شبکه اينترنت 3g

در سال 2001 ميلادي کمپاني ntt DoCoMo در ژاپن اقدام به عرضه اينترنت نسل سوم کرد هرچند استفاده جهاني از اين شبکه بيش ار حد انتظار به طول انجاميد ولي استفاده از اينترنت 3g در ميان تمام مردم دنيا به صورت معمول جا افتاد .

شبکه هاي اجتماعي

اگر قبل از سال 1997 ميلاي عبارت وبلاگ را در موتور جستجوي خود تايپ ميکرديم نتيجه اي حاصل نميشد درحالي که مردم احوال روزانه خود را منتشر ميکردند.
پس از مدتي اولين وبلاگ هاي شخصي ارام ارام ظهور کردند و سر انجام در سال 2004 ميلادي فيسبوک و در سال 2006 توييتر شبکه هاي اجتماعي خود را راه انداختند.