كلیه اطلاعات این سایت مربوط به شركت طراحی سایت - شركت نرم افزاری بهپردازان می باشد


شركت نرم افزاری بهپردازان

موضوع مقاله : بازاريابي شبکه اي يا نتورک مارکتينگ چيست؟ :

شرح :

طراحي سايت بازاريابي شبکه اي

شرکت بهپردازان با بهره برداري از تيم مجرب در صورت داشتن مجوز بازاريابي شبکه اي پروژه شما را از تحليل تا مرحله اجرا بصورت کامل انجام خواهد داد.

توجه داشته باشيد تعداد شرکت هاي طراحي سايتي که توانايي اجراي پروژه هاي سايت بازاريابي شبکه اي را دارند و نمونه کار اجرايي دارند به تعداد انگشتان دست هم نميرسد ، لذا شرکت بهپردازان با داشتن نمونه کار اجرايي در اين زمينه پيشرو بوده و امکان اجراي نرم افزار شما را از صفر تا صد در مجموعه خود داراست

بازاريابي شبکه‌اي يا نتورک مارکتينگ نوعي روش فروش است که در آن کمپاني‌ها محصولات خود را بدون تبليغات و بدون واسطه به فروش مي‌رسانند، و مشتريان پس از خريد در صورت تمايل مي‌توانند محصولات کمپاني را بازاريابي کنند و سود بگيرند. درآمد در بازاريابي شبکه‌اي هم در ازاي فروش مستقيم کالا و هم در ازاي فروش از طريق زيرمجموعه کسب مي‌شود.

طراحي سايت بازاريابي شبکه اي :
براي طراحي سايت بازاريابي شبکه اي در ابتدا بايد نکات زير را در نظر بگيريم :
1-      مجوزهاي لازم(براي طراحي سايت بازاريابي شبکه اي مجوزهاي لازم را بايد از وزارت صنعت و معدن گرفت ).

2-       طراحي سايت بازاريابي شبکه اي غير هرمي(در واقع طراحي اين سايتها به گونه اي است در يک تجارت پر سود و داراي مجوزهاي جمهوري اسلامي ايران وب سايت خودتان را طراحي مي کنيد)براي طراحي سايت بازاريابي شبکه اي  وب سايت شما  يک مجموعه فروشگاهي مي شود که داراي پلن مجوزدار نت ورک مارکتينگ مي باشد .

شرکت بهپردازان مي تواند تمام پلن هاي شما را بصورت کامل اجرايي کند و در طراحي سايت بازاريابي شبکه اي اين شرکت نمونه کارهاي زيادي براي ارائه دارد .


شرکت بهپردازان در سالهاي گذشته پروژه هاي زيادي را در زمينه بازاريابي شبکه اي اجرا و پياده سازي کرده است. جهت کسب اطلاعات بيشتر با شماره 02166961598 تماس گرفته و از مشاوره رايگان برخوردار شويد.


در گذشته بدليل باز نبودن فضاي سايبري و عدم آگاهي مردم با وعده هاي شرکت هاي هرمي غير مجاز، براحتي فريب خورده و پس از مدت کوتاهي پي به اشتباه خود برده ، ولي امروزه فضاي جامعه بسيار بازتر شده و نسبت به ان زمان اگاهي هاي مردم بيشتر شده و شرکت هاي بازاريابي شبکه اي بدنبال اخذ مجوز رفته و با شيوه صحيح نت ورک مارکتينگ فعاليت خود را اقدام مي نمايند.

شرکت طراحي سايت بهپردازان موفق به دريافت و اخذ قرارداد در زمينه طراحي سايت بازاريابي شبکه اي موفق به اخذ پروژه و اجراي آن شده است.

بررسي بيشتر نکات در مورد بازاريابي شبکه اي که توسط کارشناسان شرکت طراحي سايت بهپردازان تحليل شده است ،در لينک زير قراردارد، جهت مشاهده کليک نماييد.