پیش بینی درباره آینده ابر رایانه

چکیده :

پیش بینی درباره آینده ابر رایانهابر رایانه به سادگی هر چیز دیگری را در یک تغییر به یک کلمه بدون کاغذ و بی سیم دنبال می کند. به عنوان مثال، جمع آوری وجوه از نامه های ارسال شده به برنامه های کاملا آنلاین مانند Kickstarter یا FirstGiving که در آن بودجه ها بلافاصله منتقل می شوند، رفته اند. هنگامی که به موسیقی می آید، شنوندگان دیگر موسیقی خود را در آی پاد یا هارد دیسک نگه ندارند، آنها از Spotify یا Pandora پخش می شوند. کاربران در حال حاضر اطلاعات دیگر را از رایانه های خود به ابر انتقال می دهند، زیرا از یک محو شدن به یک روند به یک استاندارد تبدیل می شود.
چیزهایی که در دنیای محاسبات ابری بسیار سریع حرکت می کنند. در اوایل سال 2006، آمازون اولین ارائه دهنده سرویس محاسباتی ابر بود. در حال حاضر، یک دهه بعد، خرده فروش آنلاین هنوز یک نیروی عظیم در صنعت محاسبات ابری است، اما دیگر نه تنها واحد.
بنا به گزارش 2015 Future of Cloud Computing Wikibon 2015، تحلیلگران می گویند احتمالا اتفاق می افتد، به عنوان صنعت محاسبات ابری همچنان رشد و تکامل می یابد.
شرکت های فناوری اطلاعات همچنان به خدمات عمومی ابر یا ابر ترکیبی ادامه خواهند داد: طی پنج سال گذشته، شرکت های فناوری اطلاعات به افزایش 43.3 درصد در استفاده از ابرهای عمومی کمک کرده اند. علاوه بر این، خدمات ابر ترکیبی (که از هر دو ابرهای عمومی و خصوصی در سراسر سازمانهای مختلف استفاده می کنند) رشد 19.2 درصد را نشان می دهد. با این حال، استفاده از خدمات خصوصی تقریبا 50 درصد کاهش یافت و هیچ نشانه ای از آن در به دست آوردن قابل توجه در هر زمان به زودی وجود دارد.
ارائه دهندگان ابر محاسباتی باید محصولاتی را که نوآورانه هستند اما ایمن ارائه دهند: از آنجا که صنعت محاسبات ابری به طور فزاینده ای محبوب شده است، بسیاری از شرکت های شناخته شده، سرویس های بهبود یافته یا کاملا جدید ابر را راه اندازی می کنند. اخیرا گوگل آمادگی خود را برای تبدیل شدن به یک نهاد محترم که خدمات ابری سطح شرکت را ارائه می دهد، اعلام کرده است.
به منظور رقابت، ارائه دهندگان سرویس های مبتنی بر ابر باید ثابت کنند که تکنولوژی آنها در حال حاضر در دسترس ترین ها و در دسترس ترین ها است، اما همچنین همه چیز در یک راه فوق العاده ایمن تحویل داده و ذخیره می شود. هنگام پاسخ دادن به سوال در تحقیق ویکیببین برای شناسایی نگرانی های مهم خود، 63 درصد از پاسخ دهندگان گفتند امنیت اولین بار در لیست است.
تکنولوژی ابر از کامپیوتر خارج می شود: با وجودی که ما بر روی رایانه تمرکز کردیم، تحلیلگران فکر می کنند فناوری ابری به زودی به طور گسترده ای در خارج از جهان محاسبات در نظر گرفته خواهد شد. استفاده از فن آوری در حال حاضر در صنایع دیگر رخ می دهد، اما هنوز در مقیاس نسبتا کوچک است.
به عنوان مثال، برخی از شرکت های خودرو سازی از فن آوری ابر برای ارائه و به اشتراک گذاری اطلاعات خودرو و برنامه ها استفاده کرده اند، در حالی که پیشرفت های مرتبط با ابر در صنعت گردشگری، مسافران هواپیمایی Lufthansa را قبل از خروج از رسانه ها انتخاب می کنند و سپس به رسانه ها / پرواز خود را برای یک تجربه سرگرمی شخصی. مسافران گزینه های بیشتری برای کنترل زمان استفاده در سفرهای دیگر دارند.
در مراقبت های بهداشتی، تمرینکنندگان با تکیه بر فن آوری ابر برای به اشتراک گذاشتن اسکن CAT و تصاویر MRI با همکاران، صرفه جویی در بیماران از آزمایش های غیر ضروری و قرار گرفتن در معرض تابش. این پیشرفت نسبتا ساده اجازه می دهد تا پزشک و بیمار از نظرات مختلف پزشکی درباره شرایط خاص بهره مند شود. این داده ها ممکن است در ردیابی نسبت درمان و موفقیت به استانداردهای جدید و صرفه جویی در وقت، پول و زندگی کمک کند.
مشتریان ترجیح می دهند خدمات مستقیم مبتنی بر ابر را از ارائه دهندگان خریداری کنند: تا همین اواخر، افراد یا شرکت هایی که مایل به استفاده از گزینه های رایانش ابری بودند، معمولا از فروشندگان خارجی آنها را خریداری می کردند، نه به طور مستقیم به ارائه دهندگان. با این حال، روند نشان می دهد اولویت رو به افزایش برای معاملات مستقیم و شفاف بین ارائه دهندگان خدمات و مشتریان خود.
کاهش نفوذ از اشخاص ثالث به مشتریان دسترسی آسان به اطلاعات در مورد قیمت گذاری را در حالی که همزمان اجازه می دهد ارائه دهندگان دسترسی به بازخورد در مورد چگونگی مشتریان خود را از محصولات مربوطه خود استفاده کنید.
فناوری با قدرت در حال حرکت
در حال حاضر شما یک کلی کلی از نحوه کارکرد ابر محاسبات دارید، چرا که این یک نوع سرویس مطلوب و آینده ای است که ممکن است برای این فناوری داشته باشد. گام بعدی به دست آوردن درک فنی بیشتر از ارائه دهندگان خاص مانند AWS، مایکروسافت لاورو یا Google Cloud Platform است. ابر آکادمی منابع زیادی را برای سفر ابری سودآور ارائه می دهد. دوره های ویدئویی آنها تمرکز بر موضوعات عملی است که دانش آموزان را سریعا حرکت می دهند. آنها دارای پایدار قابل ملاحظه ای از متخصصان با تجربه IT هستند که مربیان را تبدیل کرده اند و دانش خود را به سختی به دست آورده اند.
سخنرانی های ویدئویی را با آزمون ها تقویت کنید و سپس مهارت ها و اعتماد به نفس را با آزمایشگاه های دست ساز ایجاد کنید. برای اکثر موارد، ساده ترین روش سریع یادگیری یک موضوع، پیگیری یک مسیر یادگیری آکادمی Cloud است. این دانش آموزان را در کنار یک مسیر تعریف شده به سمت هدف قابل دستیابی می کشاند.
همه را به صورت رایگان امتحان کنید. آنها یک اشتراک آزمایشی 7 روزه ارائه می دهند که تمام منابع را باز می کند.
مسلحانه با دانش جدید خود، اکنون ممکن است احساس راحتی بیشتری داشته باشید تا استدلال قوی را مطرح کنید