كلیه اطلاعات این سایت مربوط به شركت طراحی سایت - شركت نرم افزاری بهپردازان می باشد


شركت نرم افزاری بهپردازان

موضوع مقاله : نه روش براي بهبود سئو چيست؟ :

شرح : محتوائي ايجاد کنيد که حساس به زمان نباشد .
يکي از آسان ترين راه ها براي بالا بردن سئو ، قرار دادن يک محتواي خوب و با کيفيت بدون نياز به تاريخ است که در مدت چند هفته و ماه نياز به تغييرات زماني نداشته باشد .

حالا شما با ساختن اين محتوا ديگر در آينده نياز به بارها و بارها جابه جائي و حذف نخواهيد داشت . و مي توانيد به سادگي و منظم از پايه چيزي به آن اضافه کنيد . يک وب سايت با محتواي کم و ضعيف ، هيچ سئو اي ندارد . اگر مي خواهيد در موتورهاي جستجو رنک خوبي داشته باشيد بايد مطالبي را قرار دهيد که براي مردم مفيد و خوش آيند باشد .

به نيازهاي مشتريان خود بينديشيد .
خودتان را به جاي مشتري قرار دهيد و راجع به کلمات واقعي که آنها ممکن است براي جستجو وب سايت مورد نظرشان در کادر موتورهاي جستجو تايپ کنند ، فکر کنيد . اين کلمات را در محتوي سايت خود گنجانده و به عنوان کلمات کليدي به موتورهاي جستجو معرفي کنيد .
وبلاگهاي کمکي و با محتوي ايجاد کنيد .

گوگل لينک وب سايت هاي با کيفيت را دوست دارد . شما ميتوانيد وبلاگهايي با محتوي با کيفيت ايجاد کرده و لينک سايت خود را در آنها قرار دهيد . لينک سايت شما در وب سايتهايي با محتوي غني به رتبه شما در موتورهاي جستجو کمک ميکند .

لينک ، لينک و لينک هاي بيشتر .
گوگل پيوندهاي خارجي را دوست دارد ، اما تنها وقتي که لينک ها واقعي و از سايتهاي معتبر باشند . براي اينکه وب سايت شما به ليست سياه در جستجوگرها نرود و باعث خرابي کار جستجوگرها نشود از دادن لينک هاي نامربوط خودداري کنيد . اينها تکنيک هاي سئو هستند و شما نبايد از مسير آن خارج شويد .

ويدئوهاي آموزنده بسازيد .
يک فيلم کوتاه راجع به کسب و کار و توضيح آنچه که انجام مي دهيد ، چه کسي هستيد و در صورت لزوم محصولات خود را نشان دهيد . اگر مي توانيد ويدئو خود را در بيش از چندين فرمت توزيع کنيد و از ديگران بخواهيد که آنها را تماشا کرده و درباره آنها در سايت نظر دهند .

روزانه وب سايت خود را به روزرساني کنيد .
اگر شما بتوانيد به صورت روزانه محتواي جديدي به وب سايت خود اضافه کنيد ، گوگل و ساير موتورهاي جستجو سايت شما را به عنوان يک سايت قدرتمند به رسميت مي شناسند . موتورهاي جستجو به طور منظم با توجه به اکثريت کلمات کليدي مرتبط با موضوع سايت و کسب و کار شما ، شروع به دريافت اطلاعات و انتخاب رتبه خوب در ميان سايتها خواهد کرد.

اگر شما وقت براي ايجاد وبلاگ جديد و يا بروزرساني وب سايت خود نداريد يک وبلاگ نويس براي انجام اين کار استخدام کنيد . يکي از ساده ترين تکنيک هاي جستجو گرها و بهبود رتبه خود در گوگل ايجاد محتوا در طول زمان است .

تمرکز بر روي مقاله و عنوان آن .
يک ترفند ساده براي سئو که بسياري از وب مسترها فراموش کرده اند ، چرخ زدن به دور کلمات عنوان مقاله و محتواي آنها است . براي تعيين موضوع محتوا ، تعداد زيادي از رباتهاي موتورهاي جستجو در ابتدا ، چند خط اول از يک صفحه ي وب را مي خوانند  و  مهمترين واژهاي اين چند خط را به عنوان موضوع صفحه در نظر ميگيرند . بنابراين مهم است که : کلمات کليدي در اولين خطوط از محتوي سايت ظاهر شود .

از سايتهاي مبتني بر فلش پرهيز کنيد .
وب سايت هاي فلش گران قيمت و داراي قالبي دوست داشتني هستند ، اما نمي توانند به خوبي در گوگل بنشينند و تاثير خوبي در سئو سايت شما داشته باشند . اگر مي خواهيد رتبه سايت فلش خود را بهبود ببخشيد نياز به ترفندهاي پيچيده و استفاده از پلت فرم هاي ديگر داريد .

از ثبت مقاله در وب سايت استفاده کنيد .
ثبت مقاله سايت يکي از قوي ترين ابزارها براي سئو مي باشد . مقاله اي که توسط شما نوشته شده است بين صدها سايت ديگر توزيع مي شود . هر چند شما اين مقاله را رايگان ارسال مي کنيد اما هر وب سايت که آن را انتخاب مي کند در واقع يک لينک به وب سايت شما باز مي گردد . اگر چه ممکن است که سايتهاي ديگر لينک شما را در سايت خود قرار ندهند ، اما با توجه به مطالبي که در همين مقاله به آن اشاره شد باز هم تاثير زيادي در بهبود سئو سايت شما خواهد داشت .

يک متخصص سئو استخدام نماييد !
نه راهنمائي راجع به سئو که در بالا به آنها اشاره شد در کمال سادگي ، نياز به زمان ، تلاش و صبر دارند . هر کس نمي تواند به سادگي به آنها دست يابد. پس استخدام يک بهينه ساز سايت حرفه اي براي انجام اين کار ، براي شما ضرورت خواهد داشت . البته اين کار براي شما هزينه در بردارد ولي هنگامي که کسب و کار خود را در عرض چند هفته بر روي صفحه گوگل مشاهده مي کنيد ، متوجه ارزش پرداخت اين هزينه خواهيد شد .