كلیه اطلاعات این سایت مربوط به شركت طراحی سایت - شركت نرم افزاری بهپردازان می باشد


شركت نرم افزاری بهپردازان

موضوع مقاله : کارايي هاي پنهان گوگل کروم :

شرح : اگر شما هنوز از گوگل كروم استفاده نكرده ايد، حتما اين كار را بكنيد. هنگامي كه صحبت از سرعت مرورگر به ميان مي آيد، موزيلا و مايكروسافت نمي توانند با گوگل رقابت كنند. در صورتي كه بخواهيد، كروم مي تواند با اعمال برخي تغييرات از اين هم سريع تر شود.

براي كمك به اين هدف، در اينجا برخي افزونه هاي رايگان كروم و ترفندهاي آن را جمع آوري كرده ايم. افزايش قدرتي را كه فراهم مي كنند، تجربه كنيد و خواهيد ديد طي چند روز چه تاثيري روي وبگردي شما خواهد گذاشت.

اگر شما جزو كاربران حرفه اي محسوب مي شويد، مي توانيد از گزينه هاي تجربي كروم كه از پردازشگر مركزي و پردازشگر گرافيكي شما استفاده مي كنند تا وبگردي تان را بهبود بخشند، بهره ببريد. اين گزينه ها در يك منوي پنهان كروم قرار دارد تا كاربران عادي به طور اتفاقي با دستكاري آنها مرورگرشان را از بين نبرند؛ ولي ما به توصيف اين گزينه ها و چگونگي كاركرد آنها خواهيم پرداخت.

افزونه هاي قدرتمند

اگر به فروشگاه وب كروم برويد، مجموعه گسترده اي از برنامه هاي كروم را خواهيد ديد كه مرورگرتان را با بازي ها، شبكه هاي اجتماعي، نرم افزارهاي پخش موسيقي و... تكميل مي كند. افزونه هايي كه در اينجا به آنها مي پردازيم، به اين منظور طراحي شده اند كه كروم را كم حجم تر و موثرتر كنند.