موضوع مقاله :

کارایی های پنهان گوگل کروم

چکیده :

کارایی های پنهان گوگل کروم


شرح : اگر شما هنوز از گوگل كروم استفاده نكرده اید، حتما این كار را بكنید. هنگامی كه صحبت از سرعت مرورگر به میان می آید، موزیلا و مایكروسافت نمی توانند با گوگل رقابت كنند. در صورتی كه بخواهید، كروم می تواند با اعمال برخی تغییرات از این هم سریع تر شود.

برای كمك به این هدف، در اینجا برخی افزونه های رایگان كروم و ترفندهای آن را جمع آوری كرده ایم. افزایش قدرتی را كه فراهم می كنند، تجربه كنید و خواهید دید طی چند روز چه تاثیری روی وبگردی شما خواهد گذاشت.

اگر شما جزو كاربران حرفه ای محسوب می شوید، می توانید از گزینه های تجربی كروم كه از پردازشگر مركزی و پردازشگر گرافیكی شما استفاده می كنند تا وبگردی تان را بهبود بخشند، بهره ببرید. این گزینه ها در یك منوی پنهان كروم قرار دارد تا كاربران عادی به طور اتفاقی با دستكاری آنها مرورگرشان را از بین نبرند؛ ولی ما به توصیف این گزینه ها و چگونگی كاركرد آنها خواهیم پرداخت.

افزونه های قدرتمند

اگر به فروشگاه وب كروم بروید، مجموعه گسترده ای از برنامه های كروم را خواهید دید كه مرورگرتان را با بازی ها، شبكه های اجتماعی، نرم افزارهای پخش موسیقی و... تكمیل می كند. افزونه هایی كه در اینجا به آنها می پردازیم، به این منظور طراحی شده اند كه كروم را كم حجم تر و موثرتر كنند.