طراحی مالتی مدیا

چکیده :

طراحی مالتی مدیا طراحی مالتی مدیا، هماهنگ سازی فرم ها یا اشکال مختلف مدیا می باشد. مالتی مدیا در بازی های ویدئویی، نرم افزار های آموزشی، اتوران سی دی، اینترو وب سایت ها، نرم افزار های اینتراکتیو آنلاین و بسیاری دیگر از برنامه های تعاملی استفاده می شود.
طراحی مالتی مدیا، نیازمند مهارت هایی همچون خلاقیت و تخصص جهت طراحی و ساخت برنامه های چند رسانه ای می باشد. طراحی مالتی مدیا احتمالا یکی از شایع ترین موارد استفاده آن در اینترنت می باشد هنگامیکه شما با یک صفحه وب که در آن ترکیبی از صدا، انیمیشن و متن استفاده شده روبرو می شوید. شرکت های تبلیغاتی و صنعت بازاریابی در این روند با استفاده از فرم های متعدد مالتی مدیا برای رسیدن به تبلیغات و جذب مخاطبین بیشتر از این تکنولوژی استفاده می کنند. علاوه بر استفاده در اهداف تبلیغاتی، موسسات آموزشی و شرکت های خصوصی نیز از این تکنولوژی برای آموزش و ارائه های علمی و معرفی دستاورد های جدید استفاده می کنند.

استفاده از افكت های متنوع در نمایش عکس ها، تصاویر ویدئویی، محتوای گرافیکی و كنترل بر روی کلیت محتوا در قالب اتوران مالتی مدیا با استفاده از ابزارهای گرافیکی و فلش و قابلیت اینتراکتیو بودن محتوا بر تاثیر و اهمیت استفاده از نرم افزارهای چند رسانه ای مالتی مدیا افزوده است. عدم محدویت حجم موجود در صفحات وب، بر قدرت مانور انیمیشنی نرم افزار های مالتی مدیا افزوده است.