ساخت مالتی مدیا


ساخت مالتی مدیا توسط نرم افزار های مالتی مدیا یکی از ابزارهای پر قدرت و کم هزینه برای معرفی محصول یا خدمات خود به صورت جذاب و تاثیر گذار می باشد.ساخت مالتی مدیا مکمل طراحی سایت تاثیر بسزایی در برند شدن حرفه شما خواهد داشت.

ساخت مالتی مدیا در شرکت بهپردازان


شرکت طراحی سایت بهپردازان در سال 1381 در دفتـری کـوچک و با بضـاعتـی انـدک و بـا امکاناتی محدود فعالیت خود را آغاز کرده و در پروسه فعالیتهای خود در ابتدا طراحی وب و بانکهای اطلاعاتی را در دستور کار قرار داد ، این روند به صورت همکاری با شرکتهای مختلف ادامه داشت تا این مجمـوعه را در مسیری ها قـرار داد با این مضمون که به صـورت پیمـانی از شرکتـهای بزرگتر کار را دریافت و در اختیار ایشان قرار می داد.
فعالیتهای اخیر به تدریج گسترش یافت و شرکت در زمینه تبلیغات و مخصوصا ساخت سی دی های مالتی مدیا بصورت حرفه ای و با استخدام نیروی مجرب وارد بازار رقابت شد و در پروسه تکاملی فعالیتها,مجموعه به تفکیک بخش سخت افزار از نرم افزار و ادامه فعالیت آنها با دو عنوان مشخص ام با یک مدیریت واحد نائل آمد .

ساخت مالتی مدیا

تیم حرفه ای  بهپردازان ترکیب منحصر به فرد از استعداد، خلاقیت و ذهن روشن است. ساخت مالتی مدیا در بهپردازان یک ادغام کلی و پیچیده ای از خدمات فناوری اطلاعات برای بازار کسب و کار را فراهم می کند.

با کار حرفه ای تیم بهپردازان با توصیه های خود و سال ها تجربه هر آنچه را که از ساخت مالتی مدیا می خواهید در اختیارتون می گذارد.
 

انواع ساخت مالتی مدیا

ساخت مالتی مدیای آموزشی:

در این نوع مالتی مدیا از تمام عناصر (صوت، تصویر، انیمشن، فیلم و ...) برای انتقال مفاهیم و آموزش به مخاطبان به شیوه ای جذاب و تعاملی استفاده می شود. در این مالتی مدیا شما می توانید در محیطی جذاب و متنوع به آموزش مطالب مورد نظر خود بپردازید. یکی از نمونه مالتی مدیا های ساخته شده شرکت بهپردازان نمونه کار مالتی مدیا سفارش داده شده توسط مرکز آمار می باشد.

ساخت مالتی مدیای تبلیغاتی:

امروزه بهترین و تاثیر گذار ترین روش برای تبلیغات و معرفی محصولات و خدمات خود به دیگران بهره گیری از مالتی مدیای تبلیغاتی است که شما در آن می توانید با استفاده از صوت، فیلم، انیمیشن و ... به معرفی محصول و خدمات خود بپردازید.
مالتی مدیا های تبلیغاتی از هر کاتالوگ و بروشور تبلیغاتی جذاب تر می باشد و تاثیر بیشتری روی مخاطب میگذارد. از نمونه مالتی مدیا ی تبلیغاتی ساخته شده توسط شرکت بهپردازان نمونه مالتی مدیای تبلیغاتی گروه آپادانا دارو است که برای رقابت بین رقبا ی تجاری خود نوین ترین روش را مد نظر خود قرارداده است. مشاهده مالتی مدیای تبلیغاتی گروه آپادانا دارو
 

ساخت مالتی مدیای کاربردی:

نرم افزارهای کاربردی از قبیل پخش کننده های صوتی و تصویری، برای ساخت خود دارای تعریف های استانداردی هستند.
ساخت مالتی مدیا


ساخت مالتی مدیا با چه نرم افزار های صورت میگیرد


همه می دانیم که Adobe بزرگترین و قدرتمند ترین شرکت نرم افزاری دنیا در زمینه گرافیک و مالتی مدیا به شمار می رود، حال قصد معرفی نرم افزاری را داریم که یکی از محصولات Adobe به شمار می رود و البته در میان کاربران زیاد شناخته شده نیست. این نرم افزار هم مطابق سایر محصولات این کمپانی عظیم و قدرتمند ابزاری بسیار کامل برای کاربران به شمار می رود.

نرم افزارAdobe Captivate یکی از ابزارهای بسیار قدرتمند در زمینه ساخت فایل های آموزشی به صورت مالتی مدیا و اینتراکتیو می باشد. این نرم افزار با دارابودن قابلیت های بسیار، برای حرفه ای ها می تواند به ابزاری واقعا کامل و حیاتی تبدیل شود. در حقیقت Adobe Captivate یک نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایشگر کاربران است، اما دارای قابلیت هایی بسیار بیشتر از یک دوربین فیلمبرداری است. زیرا کاربری که از محیط کار خود فیلم می گیرد می تواند در هنگام فیلم گرفتن کیفیتی فوق العاده بالا را اعمال کند تا بیننده با کیفیتی شبیه به فیلم های DVD بتواند تصاویر موردنظر را مشاهده نماید.

Adobe Captivate به کاربر این امکان را می دهد تا توضیحات خود را به صورت صوت و از طریق میکروفون هم به فیلم اضافه نماید.

این موارد تنها به قسمت ضبط خلاصه می شد، زمانی که فیلمی گرفته شد می توان آن را به راحتی مورد ویرایش قرار داد. صداها را اضافه یا کم کرد، Object هایی را به فایل آموزشی اضافه نمود. کیفیت و حجم آن را تغییر داد. در مورد خروجی ها هم به صورت های مختلف می توان خروجی را مشاهده کرد. از همه آسان تر و سریعتر استفاده از فرمت SWF است.

به سادگی می توان فیلم ها را به صورت SWF به خروجی برد و به صورت صفحه ای از وب و با منوهایی بسیار زیبا مشاهده نمود. کیفیت خروجی نیز قابل تنظیم می باشد و بسته به نیاز می توان کیفیت را تعیین نمود.

یکی از مهم ترین خصوصیات این ابزار این است که سرعت بارگذاری و ذخیره سازی فایل ها بسیار بالاست. در نرم افزار های مشابه زمانی که کاربر فیلمی از محیط کار خود می گیرد و به صورت یک فایل ذخیره می شود در زمان ذخیره سازی زمانی نسبتا طولانی را صرف می کند، اما این نرم افزار فیلم ها را به صورت فریم های متعدد تکه تکه می کند و در موقع ذخیره سازی هم بسیار سریع تر بارگذاری خواهد شد .

تعداد این فریم ها را می توان بر حسب ثانیه در برنامه تعیین نمود. به کاربرانی که دوست دارند به راحتی اهداف خود و آنچه را که می دانند به دیگران آموزش دهند ما این ابزار بسیار قدرتمند را به آنان پیشنهاد می کنیم.

نسخه جدید این نرم افزار قدرتمند در حالی از سوی ادوبی ارائه شده که با توجه به بهینه سازی های انجام شده فوق العاده سریعتر و بهبود یافته تر عمل خواهد کرد.


جهت ارتباط با کارشناسان شرکت نرم افزاری بهپردازان می توانید با شماره تلفن: 02188172048 و 09122902843 تماس بگیرید.

برای مشاهده نمونه مالتی مدیا های شرکت بهپردازان کلیک کنید.

برای مشاوره با کارشناسان بهپردازان اینجا کلیک کنید.

مطالب مرتبط: