معرفی قابلیت‌های سی‌دی‌های مولتی‌مدیا

چکیده :

معرفی قابلیت‌های سی‌دی‌های مولتی‌مدیا  • جذابیت بالا
با استفاده از المـان‌های متحرک مختلف داخل صفحه و موزیک، جذابیت نمایش اطلاعات برای بیننـده بالا می‌رود.
  • متحرک سازی
با استفاده از این تکنولوژی نام، آرم، شعارها و اهداف شرکت اثر گذاری بسیـار شـدیـد بـر روی بیننده خواهد داشت.
  • عدم محدودیت در ارائه‌ی اطلاعات
از آن‌جایی‌که سی‌دی‌ها حجم بسیار بالایی را دارا مـی‌بـاشنـد لـذا محـدودیتـی در ارائه‌ی اطلاعات مانند اطلاعات کامل محصـولات، خدمات ارائه شده، معرفی شرکت و گالـری تصـاویـر از پــروژه‌هـای انجام شده وجود ندارد.
  • نمایش متفاوت
قابلیت پخش بر روی Projection ،Computer و Tv
  • کاتالوگ الکترونیکی
قرار دادن تمامی اطلاعات شرکت در یک CD بصورت کاتالوگ الکترونیکی
  • بسته بندی شکیل
بوسیله‌ی چاپ افست روی CD و بسته‌بندی شکیـل، جذابیــت ظاهری را بـرای بیـننـده افزایش می‌دهد.
  • هزینه مناسب
با توجه به هزینـه‌هـای بسیــار بـالای کـاتـالـوگ‌هـای سنتـی، سی‌دی‌های مالتی‌مدیا نسبتـا هـزینـه مناسب‌تری را دارا می‌باشد.
  • بسـایر موارد استفــاده
عـلاوه بر اینکه این CD قابلیـت ارائه اطـلاعـات شـرکـت‌هـا را دارا مـی‌بـاشنـد، میتــوان بـرای معرفی خط تولید، معرفی قابلیت‌های سازمان ، تبلیغات خاص و…. نیز استفاده نمود.

با توجه به چندرسانه‌ای بودن بهترین تاثیـر را در نظـر بـازدیدکننـدگـان دارد. سـی‌دی‌هـای مـالتـی‌مـدیـا از هـر کتاب‌چه، بروشور و یا کـاتولوگ چاپی جذاب‌تر بوده و به علاوه هزینه‌ی کمتری را در پی دارد.
سی‌دی‌های مــالتی مدیـا فقط یک‌بـار طراحی و تولید شده و با هزینه‌ی اندکی قابل تغییر است، در حالی که تغییر نسخه چاپی مـراحـل متـعـدد و پر هزینه‌ای را در بر داشته و اکثرا موجب طراحی مجددا محصــولات می‌گردد.
یکی از مزایـایی مهم استفـاده از سی‌دی‌های مـالتی‌مدیا سهولت کپی برداری و به تعداد مـورد نظـر تکثیـر کـردن سـی‌دی مـی‌بـاشـد. مـثـلا بـرای کـاتالـوگـ‌های چـاپی، شما باید برای چــاپ دوباره‌ی کـاتالـوگ، مجبور به مـراجعـه دوبـاره بـه آن شـرکـت یـا چـاپ‌خـانـه می‌باشید این در حالی‌ست که برای سی‌دی‌های مالتی‌مدیا، می‌توانید با کامپیوتر شخصی خـود در منـزل بـه تعداد دل‌خواه تکثیر کنید.
سی‌دی‌های مالتی‌مدیا به اندازه‌ی یک سایت محدودیت ندارد و ما می‌توانیم به راحتی تمامـی اطلاعات و تصاویر را به طور کامل درآن شرح دهیم.