مرحله تصمیم گیری در طراحی سایت

چکیده :

مرحله تصمیم گیری در طراحی سایت?- مرحله تصمیم گیری : شاید مهمترین قسمت هر کاری شروع اونه و همچنین انتخاب مسیر و ساخت دورنمای ذهنی که قصد دارید از کجا به کجا برسید؟

شما اول از همه باید بدانید که قصد دارید برنامه نویس بشوید؟ طراح گرافیک بشوید؟ آنالیزور بشوید ؟ و یا قصد دارید همه اینها را با هم بشوید.

متاسفانه در ایران اکثر شرکتها دوست داردند با استخدام یک نفر که توانایی انجام چندین کار با هم را دارد صرفه جویی کنن و یا بقول معروف با یک تیر چندتا نشون بزنند و از یک نفر انتظار دارند طراح و برنامه نویس و آنالیزور و . . . باشد. پس شاید بهتر باشه شما همه این موارد را یاد بگیرید و یا حداقل آشنایی مقدماتی با آنها داشته باشید. برای اینکه متوجه صحت و سقم این حرف من بشید کافیه نیازمندیها رو باز کنید و بری سراغ قسمت استخدام ، نگاهی به قسمت برنامه نویس، گرافیست، طراح وب ، مهندس کامپیوتر بندازی متوجه میشی که این مسئله واقعیت داره . این مقاله رو با این پیش فرض مینویسم که شما هم میخواهید توی یه پروژه وب : طراح وب سایت ، برنامه نویس وب سایت ، گرافیست وب سایت و … باشید و همه کارها رو خودتون تنهایی انجام بدی !