نمونه سایت طراحی شده : طراحی سایت فروشگاهی

فروشگاه اینترنتی چیست

خرید اینترنتی نوعی تجارت الکترونیکی است که به مصرف کنندگان امکان می‌دهد مستقیماً کالا یا خدمات را از طریق اینترنت با استفاده از مرورگر وب یا برنامه تلفن همراه از فروشنده خریداری کنند. مصرف کنندگان با مراجعه مستقیم به وب‌سایت خرده فروش یا جستجوی فروشندگان جایگزین با استفاده از موتور جستجو، کالای مورد علاقه خود را پیدا می‌کنند که این امر در دسترس بودن و قیمت‌گذاری همان محصول در خرده‌فروشان مختلف الکترونیکی است. مشتریان می‌توانند با استفاده از رایانه‌ها و دستگاه‌های مختلف از جمله رایانه‌های رومیزی‌، لپ‌تاپ‌ها‌، رایانه‌های لوحی و تلفن‌های هوشمند به صورت آنلاین خرید کنند.

فروشگاه اینترنتی چیست؟

خرید اینترنتی نوعی تجارت الکترونیکی است که به مصرف کنندگان امکان می‌دهد مستقیماً کالا یا خدمات را از طریق اینترنت با استفاده از مرورگر وب یا برنامه تلفن همراه از فروشنده خریداری کنند. مصرف کنندگان با مراجعه مستقیم به وب‌سایت خرده فروش یا جستجوی فروشندگان جایگزین با استفاده از موتور جستجو، کالای مورد علاقه خود را پیدا می‌کنند که این امر در دسترس بودن و قیمت‌گذاری همان محصول در خرده‌فروشان مختلف الکترونیکی است. مشتریان می‌توانند با استفاده از رایانه‌ها و دستگاه‌های مختلف از جمله رایانه‌های رومیزی‌، لپ‌تاپ‌ها‌، رایانه‌های لوحی و تلفن‌های هوشمند به صورت آنلاین خرید کنند. یک فروشگاه آنلاین خرید حضوری محصولات یا خدمات را در یک خرده فروشی یا مرکز خرید به‌صورت حضوری را تداعی می‌کند. این فرآیند خرید اینترنتی، تجارت به مصرف کننده (B?C) نامیده می‌شود. هنگامی که یک فروشگاه اینترنتی راه‌اندازی می شود تا مشاغل را قادر به خرید از فروشگاهی دیگر کند، این فرآیند خرید اینترنتی تجارت به کار (B?B) نامیده می‌شود. یک فروشگاه اینترنتی معمولی مشتری را قادر می‌سازد تا محصولات و خدمات شرکت را مرور کند، عکس ها یا تصاویر محصولات را به همراه اطلاعاتی در مورد مشخصات کالا، ویژگی‌ها و قیمت‌ها مشاهده کند.

چرا به طراحی سایت فروشگاهی نیاز دارید؟

فروشگاه اینترنتی یک بستر تجارت الکترونیکی است که به شما کمک می‌کند تا به راحتی یک فروشگاه اینترنتی آنلاین با کاربرد آسان ایجاد کرده و فروش آنلاین محصولات خود را در هر مکان و زمان را آغاز کنید. فروشگاه آنلاین به شما امکان می‌دهد محصولات خود را مرتب کنید، ویترین فروشگاه خود را سفارشی کنید، پرداخت کارت اعتباری را بپذیرید و سفارشات را ردیابی و پاسخ دهید.

چگونه یک فروشگاه اینترنتی موفق داشته باشیم؟

موفقیت هر فروشگاه اینترنتی به میزان بازدید و خرید محصولات فروشگاه توسط مشتریان بستگی دارد. داشتن ظاهر زیبا و گرافیک جذاب یک سایت سبب جلب توجه مشتری شده و مشتری با رغبت بیشتری به جستجوی محصولات در سایت فروشگاه می‌پردازد. همکاری با برندهای معتبر سبب اعتباربخشی و اعتماد مشتریان به واسطه آن برند به فروشگاه شما شده و بازدید از فروشگاه شما افزایش می‌یابد. با این روال شما نیز مجبور به ارائه خدمات بهتر و باکیفیت‌تر می‌شوید که این خود نویدبخش موفقیت است. یک رکن اصلی جهت افزایش بازدید و فروش محصولات در یک فروشگاه اینترنتی، بالا آمدن سایت فروشگاه در موتورهای جستجو است که این ممکن نیست مگر با بهینه‌سازی سایت توسط یک تیم سئوی قوی. شما با سپردن سئوی سایت به یک تیم سئو مجرب و حرفه‌ای می‌توانید سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید. داشتن یک پشتیبانی آنلاین جهت پاسخگویی به سوالات و حل مشکلات احتمالی سایت در روند خرید توسط مشتریان راه خوبی برای جلب اعتماد مشتریان و اعتبار بخشیدن به سایت است. ارائه تبلیغات در هر زمینه‌ای از راه‌های بسیارخوب برای جلب مشتری می‌باشد. امروزه با تعامل روزافزون مردم با دنیای مجازی، ارائه تبلیغات خاص و حرفه‌ای در شبکه‌های اجتماعی مختلف برای جلب مشتری بسیار کارامد است. ارائه و بررسی ویژگی‌های مختلف هر محصول باعث شفاف‌سازی هرچه بیشتر محصول برای مشتری می‌باشد. بررسی محصولات این ذهنیت را به مشتری القا می‌کند که فروشنده از کیفیت محصولات خود اطمینان دارد و این امر سبب اعتماد مشتری می‌شود. ارائه گزینه‌های مختلف پرداخت به‌صورت آنلاین یا پرداخت درب منزل سبب تسهیل در روند خرید توسط مشتری شده و با رضایت هرچه بیشتر مشتری همراه است. ارائه گزینه "درباره ما" در وبسایت شما، سبب شناخت بیشتر مشتری از فروشگاه، خدمات و محصولات فروشگاه شما می‌شود و روند خرید مشتری راحت‎‌تر و بهتر صورت می‌گیرد.

ویژگی‌ها و امکانات سایت برای جذب بهتر مشتری

ایجاد امکان دسترسی آسان و سریع به محصولات در سایت فروشگاهی با ایجاد گزینه جستجوی سریع در طراحی سایت فروشگاهی خود سبب جلب رضایت مشتری شوید. اگر مشتریان نتوانند در سایت فروشگاهی شما محصولات موردنظر خود را سریع جستجو کنند و به محتوای آن‌ها دسترسی نداشته باشند و یا گزینه جستجوی سریع سایت شما به خوبی کار نکند، این امر سبب سلب رضایت مشتری شده و مشتری سریعا سایت شما را ترک خواهد کرد. ثبت‌نام کاربر جهت انجام خرید از سایت فروشگاهی شما می‌توانید در ابتدا یا انتهای شروع خرید از سایت فیلد مربوط به ثبت‎‌نام کاربر را فعال نمایید. سعی کنید محتویات فیلد سعی کنید طولانی نباشد و برخی از اطلاعات را شامل شود. یا می‌توانید برخی اطلاعات را اول خرید و برخی را در انتها از کاربر دریافت نمایید. - جلب اعتماد مشتری با استفاده از درگاه sspدر هنگام خرید، رضایت مشتری را جلب نمایید. جلب رضایت و اعتماد مشتری از مهمترین کارهای هر وب‌سایتی است. این سبب ایجاد یک رزومه خوب برای شما و فروش هرچه بیشتر محصولاتتان به واسطه رزومه خوب شما می‌شود.

امکان مقایسه محصولات

از ویژگی‌های مهم هر فروشگاهی ایجاد امکان مقایسه محصولات مختلف است. وقتی مشتری بتواند ویژگی‌های چندین محصول را با هم مقایسه کند، می‌تواند از بین آن‌ها بهترین انتخاب را داشته باشد که این امر سبب جلب اعتماد و رضایت مشتری می‌شود.

فراهم کردن امکان ثبت نظرات مشتریان

با ایجاد امکان ثبت نظرات توسط مشتریان می‌توانید به نظرات مشتریان در مورد محصولات خود دست یابید و با بررسی این نظرات نسبت به حذف یا تمدید و شارژ مجدد محصولات اقدام نمایید. همچنین با ثبت نظرات مشتریان قبلی به‌نحوی برای شما بازاریابی می‌شود به‌گونه‌ای که بازدیدکنندگان جدید با خواندن این نظرات در صورت مثبت بودن آن‌ها نسبت به خرید از سایت شما تمایل پیدا می‌کنند.

طراحی سایت فروشگاهی ریسپانسیو

یک وب‌سایت ریسپانسیو، نوع دستگاهی را که برای دسترسی به آن استفاده می‌شود شناسایی می‌کند، سپس سایت را طوری تنظیم می‌کند که با نمایشگر مطابقت داشته باشد. این کار معمولاً با ایجاد نوعی از قالب "شبکه" انجام می‌شود. جایی که محتوا در جعبه‌هایی قرار می‌گیرد که می‌توان آنها را به راحتی در مناسب‌ترین قالب برای هر نمایشگر مرتب کرد. بزرگترین مسئله در طراحی ریسپانسیو، جهت‌گیری است. دسک تاپ‌ها معمولا تمایل به نمایشگرهای گسترده دارند زیرا با عملکرد چشم انسان مطابقت دارد. اما تلفن‌های هوشمند دارای نمایشگرهای عمودی هستند که میزان اطلاعات قابل نمایش را به‌طور جدی کاهش می‌دهد.

امکانات طراحی سایت فروشگاهی بهپردازان

طراحی سایت با گرافیک جذاب و زیبا طراحی سایت با قابلیت ریسپانسیو سئوی قوی سرعت بارگزاری بالای سایت امنیت بالای سایت سیستم پشتیبانی حرفه‌ای ارائه روش‌های مختلف پرداخت با انتخاب مشتری پنل مدیریت حرفه‌ای قابلیت توسعه‌پذیری دسترسی آسان مشتری به محصولات موردنظر بخش مقایسه محصولات امکان ثبت نظرات مشتریان دسته‌بندی‌های متنوع و منظم محصولات برای دسترسی آسان مشتری به محصولات موردنظر خود ایجاد سبد خرید با قابلیت درج کد تخفیف امکان پیگیری سفارش ایجاد قابلیت جستجوی سریع و پیشرفته برای دستیابی هرچه سریعتر محصول امکان بارگزاری تصاویر یا ویدیو برای تعریف بهتر محصولات امکان طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی ارائه خدمات هاست

مدیریت و پشتیبانی قوی برای طراحی سایت فروشگاهی

امروزه با توجه به رونق کسب و کارهای اینترنتی و نیاز روزافزون کاربران به امکانات بیشتر و قوی‌تر در زمینه تجارت اینترنتی، نقش مدیریت و پشتیبانی قوی از سایت‌های فروشگاهی پررنگ‌تر می‌‍شود. چراکه با وجود پیشرفت روز افزون دنیای دیجیتال اما دانش استفاده صحیح و اصولی از اینترنت محدود است پس داشتن یک پشتیبان قوی برای هر سایت شرط لازم و ضروری است. مدیریت قوی و پشتیبانی خوب سایت است که سبب ارتقا و پیشرفت سایت می‌شود. مدیریت و پشتیبانی سایت با دارا بودن یک تیم مدیریتی حرفه‌ای و باتجربه، برنامه‌ریزی دقیق و کاربردی برای توسعه سایت و استفاده از تیم سئوی قوی با بهینه‌سازی سایت نقش قابل توجهی در ارتقا و اعتبار بخشیدن سایت دارد.

سئو در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

برای بازدید و فروش بیشتر محصولات فروشگاهی بهتر است سایت شما در موتورهای جستجو بالاتر از سایت‌های دیگر قرار بگیرد و این ممکن نیست مگر با داشتن یک سئوی قوی در طراحی سایت. سئو در طراحی سایت فروشگاهی را می‌توان روشی است جهت بهینه‌سازی سایت‌های فروشگاهی برای موتورهای جستجو تعریف کرد. سئو تجارت الکترونیکی شامل بهینه‌سازی عناوین، توضیحات محصول، داده‌های متا، ساختار پیوند داخلی و ساختار پیمایش برای جستجو و تجربه کاربر است. هر محصولی که می‌فروشید باید یک صفحه اختصاصی داشته باشد که برای بازدید بیشتر از موتورهای جستجو طراحی شده باشد.

هزینه طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

داشتن یک سایت اینترنتی برای فروشگاه‌ها می‌تواند نقش مهمی در توسعه کسب و کارهای مختلف داشته باشد. طراحی سایت همواره با هزینه‌هایی همراه است که میزان این هزینه به عوامل مختلفی بستگی دارد. هزینه طراحی سایت در هر شرکتی نسبت به شرکت دیگر متفاوت است زیرا هر شرکت پنل‌های مختلفی برای طراحی سایت دارد. باید در نظر داشت هزینه بالا همیشه به معنی طراحی عالی سایت فروشگاهی با کیفیت بالا نیست. اما قطعا طراحی سایت حرفه‌ای نیازمند اختصاص بودجه خوبی می‌باشد. هزینه طراحی سایت بسته به اختصاص امکانات و ایجاد قابلیت‌های مختلف در سایت، نیاز و سفارشات کارفرما، نحوه طراحی سایت و ... متغیر می‌باشد که توصیه می‌شود برای رونق کسب و کار خود با اختصاص بودجه کافی جهت طراحی یک وب‌سایت قوی و حرفه‌ای در شرکت‌های طراحی سایت معتبر اقدام نمایید.

روش‌های پرداخت هزینه خرید محصولات در طراحی سایت‌های فروشگاهی

پرداخت آنلاین پرداخت آنلاین بیشتر به‌ این صورت است که مشتری ابتدا فاکتور خرید را به‌صورت آنلاین پرداخت کرده و پس از آن محصول به آدرس مشتری ارسال می‌شود. بیشتر فروشگاه‌ها فقط گزینه پرداخت آنلاین را در سایت خود دارند. پرداخت حضوری درب منزل بهپردازان در این مسیر از مشاوره اولیه (رایگان) تا طراحی کامل سایت و پشتیبانی های بعدی ،همراهتان خواهد بود. همه نمونه سایت های طراحی شده ،به ویژه نمونه های طراحی سایت فروشگاهی را از لینک ها ی بالا مشاهده نمایید. در این روش مشتریان پس از ثبت کالا و دریافت آن هزینه را در محل پرداخت می‌کنند. بیشتر مشتریان این روش را می‌پسندند چون امکان کلاهبرداری در آن به حداقل می‌رسد. شرکت طراحی سایت