نمونه سایت طراحی شده : طراحی سایت شرکت تلفیق هنر


جهت مشاهده سایت شرکت تلفيق هنر اینجا کلیک نمایید


بازاریابی شبکه ای در انگلیسی اصطلاحاً به نوع یا شیوه فروش که در آن کمپانی‌ها محصولات خود را بدون تبلیغات و بدون واسطه به فروش می‌رسانند، و مشتریان پس از خرید در صورت تمایل می‌توانند محصولات کمپانی را بازاریابی کنند و سود بگیرند بازاریابی شبکه ای یا (Network Marketing) گفته می شود .
نام دیگری که برای این نوع بازاریابی استفاده می شود بازاریابی چند سطحی است که در زبان انگلیسی به آن (Multi-level marketing) گفته می شود .
محاسبه سود و درآمد در بازاریابی شبکه‌ ای هم در ازای فروش مستقیم کالا و هم در ازای فروش از طریق زیرمجموعه کسب می‌شود.
معمولاً شیوه فروش و تبلیغات در بازاریابی شبکه‌ای به این صورت است که بازاریاب‌ها بصورت «تبلیغات کلامی» یا «تبلیغات چهره به چهره» اقدام به فروش محصولات کمپانی می‌کنند و در حال حاضر کشورهای آمریکای شمالی، چین، کشورهای اروپایی از جمله آلمان و ایتالیا و ژاپن در زمینه بازاریابی شبکه‌ای پیشرو می باشند.
شرکت تلفیق هنر از طریق سایتی که شرکت بهپردازان طراحی نموده است، محصولات متنوعی در اختیار مخاطبانش قرار داده ، از اخبار و اطلاعیه های مهم تلفیق هنرگرفته تا آلبوم های متنوع در گالری سایت و .....

امیدواریم سایت هایی که برای سازمان ها و ارگان های دولتی و شرکتی طراحی کرده ایم ابزاری قدرتمند در جهت خدمت رسانی بهتر به مردم باشد.
شما می توانید نمونه سایت های طراحی شده، به خصوص نمونه های طراحی سایت بازریابی شبکه ای شرکتهای مختلف  ازجمله سایت شرکت تلفیق هنر را که توسط شرکت طراحی سایت  بهپردازان طراحی شده است را از لینک های بالا مشاهده نمایید.
طراحي سايت شرکت تلفيق هنر

جهت مشاهده سایت شرکت تلفيق هنر اینجا کلیک نمایید