نمونه سایت طراحی شده : طراحی سایت فدراسیون ووشو


جهت مشاهده سایت فدراسيون ووشو اینجا کلیک نمایید


استاندارد های طراحی سایت شرکت بهپردازان در سطحی است که توانسته اعتماد سازمان ها و ارگانهای دولتی و حکومتی جمهوری اسلامی ایران را جلب نماید. برای مثال فدراسیون ووشوی جمهوری اسلامی ایران  طراحی سایت رسمی خود را به بهپردازان سپرده تا امکاناتی که برای تعامل با مردم نیازمند است را فراهم آورد.
 در پاسخ به این اعتماد، شرکت طراحی سایت بهپردازان امکانت متنوعی که برای سایت فدراسیون تهیه دیده است را در قالبی زیبا با جلوه های بصری جذاب و به روز ارائه کرده تا هم رضایت فدراسیون جلب شود و هم رضایت جوانان و ورزشکاران بازدید کننده.
فدراسیون ووشوی جمهوری اسلامی ایران از طریق سایتی که شرکت بهپردازان طراحی نموده است، اطلاعات متنوعی در اختیار مخاطبانش قرار داده ، از اخبار و اطلاعیه های مهم فدراسیون گرفته تا آلبوم های متنوع در گالری سایت و .....
مشابه هر سایت سازمانی دیگر فدراسیون ووشو نیازمند تعاملی دو سویه و کارآمد است.
در این راستا بهپردازان اقدام به طراحی بخش هایی نظیر: صدور کارت هوشمند، ارائه نظرات و پیشنهادات، عضویت کاربران در سایت، نظر سنجی در مورد سایت وغیره، نموده است.
امیدواریم سایت هایی که برای سازمان ها و ارگان های دولتی طراحی کرده ایم ابزاری قدرتمند در جهت خدمت رسانی بهتر به مردم باشد.
شما می توانید نمونه سایت های طراحی شده، به خصوص نمونه های طراحی سایت ارگان های دولتی برای ارگان های مختلف جمهوری اسلامی ایران ازجمله طراحی سایت فدراسیون ووشوی جمهوری اسلامی ایران را که توسط شرکت طراحی سایت  بهپردازان طراحی شده است را از لینک های بالا مشاهده نمایید.

طراحي سايت فدراسيون ووشو

جهت مشاهده سایت فدراسيون ووشو اینجا کلیک نمایید