نمونه سایت طراحی شده : ���������� �������� ���������� �������� ���������������� ��������������


جهت مشاهده سایت موسسه مالي بازرگاني پارسيان اینجا کلیک نمایید


طراحی سایت علمی آموزشی ، موسسه مالی بازرگانی پارسیان
موسسه مالی بازرگانی پارسیان  (PSBF) به عنوان شریک طلایی آموزشی انجمن حسابداران خبره انگلستان (ACCA) دوره های بین المللی ACCA را در سطوح دانش (Knowledge)، مهارت ها (Skills) و استراتژی حرفه ای (Strategic Professional) برگزار مینماید

موسسه مالی بازرگانی پارسیان موسسه مالی بازرگانی پارسیان برای بالاتر بردن سطح کیفیت دوره ها از طریق همکاری با کالچ Phoenix خاورمیانه، دوره های بین المللی ACCA, CIMA و IFRS را برگزار می نماید. این موسسه با در اختیار داشتن نیروی متخصص داخلی و خارجی در زمینه اجرا و آموزش حسابداری بین المللی، مالی، مالیاتی و پیاده سازی استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی فعالیت می نماید و تا کنون مفتخر به ارائه خدمات به شرکت های مختلفی همچون: دیجی کالا، پتروپارس، سایپا، هنکل، های وب، پبروشیمی بندر عباس و ... در زمیه های اجرایی و آموزشی می باشد.

 طراحی سایت موسسه مالی بازرگانی پارسیان توسط کارشناسان با تجربه بهپردازان تجزیه وتحلیل شده وبا توانایی بالای برنامه نویسان شرکت طراحی سایت بهپردازان به مرحله ی نهایی واستفاده رسیده با بازدید ازنمونه سایت های طراحی شده به سابقه ی درخشان شرکت بهپردازان پی ببرید.نمونه سایت های طراحی شده، نمونه سایت های که توسط شرکت طراحی سایت بهپردازان طراحی شده است را از لینک های بالا مشاهده نمایید.
 طراحي سايت موسسه مالي بازرگاني پارسيان

جهت مشاهده سایت موسسه مالي بازرگاني پارسيان اینجا کلیک نمایید