طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

دارا بودن فروشگاه الکترونیکی = تیم فروش حرفه ای

با مراجعه به آمار موجود از زمان به وجود آمدن تکنولوژی طراحی سایت، بیشترین نوع وب سایتی که اجاره شده است وب سایت های فروشگاهی می باشند. و لازم به ذکر است بسیاری از افراد، تخصص و مهارت و همچنین ایده های بسیار عالی برای شروع یک کسب و کار دارند. اما نباید به دلایلی مانند عدم توانایی مالی موفق به شروع کسب و کار و درآمد زایی نمی شوند. ولی این مژده را بدهیم که دنیای مجازی و حضور در دنیای اینترنت تا حد بالایی این مشکلات را بر طرف کرده است.

همچنین موج بازار به سمتی است که افراد برای خرید به صورت آنلاین اقدام می کنند ودیگر کسی وقتش را برای رفتن به مغازه ها وخرید حضوری تلف نمی کند، اکنون پیشنهاد ما به شما عزیزانی که مغازه دارید یا در منزل به فروش محصولات خود پرداختید طراحی سایت فروشگاهی می باشد.

شما با استفاده از راه اندازی سایت فروشگاهی قادر خواهید بود ایده های شغلیتان را پیاده سازی کرده و درآمدزایی خود را آغاز نمایید.

کسب و کار آنلاین چیست؟ کسب و کار آنلاین یا اینترنتی یا (ibusiness) به نوعی از کسب و کار می گویند که فعالیت آن بر روی اینترنت و متکی بر پتانسیل اینترنت است.

مزایای کسب و کار اینترنتی یا فروشگاه اینترنتی چیست؟
1 - عدم محدودیت زمانی و جغرافیایی تمام فروشگاه های سنتی به یک مکان فیزیکی برای قرار دادن تجهیزات و محصولات خود احتیاج دارند اما یک فروشگاه الکترونیکی می تواند کلیه محصولات خود را در معرض دید عموم قرار دهد بدون آن که محدود به زمان و مکان باشد.
2 - علاوه بر قرار دادن بازه و گروههای محصولات متفاوت که به راحتی در معرض نمایش مشتری قرار گیرد و بازاریابی آنلاین نیز برای مدیران بازاریابی راحت تر انجام می گیرد.

طراحی اپلیکیشن موبایل

افزایش پایگاه مشتریان
فعالیت اصلی تمامی ارگانها افزایش تعداد مشتریانشان است. فروشگاه اینترنتی نگران این هستند که از پتانسیل شهر خود نهایت استفاده را ببرند. چرا که خاطری آسوده دارند که مردم در سرتاسر جهان به محصولات آنها دسترسی دارند و می توانند هر زمان که بخواهند به آنها مراجعه کنند.


در نظر گرفتن سرمایه اصلی ما، زمان
با وجود فروشگاه اینترنتی دیگر نیاز نمی باشد ساعت ها رانندگی و به امید یافتن مایحتاج خود کلی فروشگاه فیزیکی را زیر و رو کنید.


هزینه بسیار پایین راه اندازی فروشگاه الکترونیکی
شما کافیست هزینه و درگیری انتخاب یک مکان فیزیکی را مورد بررسی قرار داده و در نظر بگیرید و بعد از انتخاب و تجهیز کردن ملک تجاری و قفسه بندی و درگیری نیروی انسانی و ... کلی دغدغه های دیگر که در مقابل فروشگاه اینترنتی تمام این چالش ها را برای شما عزیزان از بین برده است .


امکان مقایسه محصولات و دسترسی آسان به نظرات دیگران
به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای شما خواهید توانست محصول مورد نظر را مقایسه کرده و کالای مناسب را انتخاب کنید هم از طریق مقایسه و هم ازطریق نظرات کاربران .لطفا جهت تكمیل ثبت درخواست پروژه نرم افزاری - طراحی سایت و تماس كارشناسان ما بر روی دکمه ثبت درخواست كلیك نمایید

شرکت طراحی سایت